Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Zil Çalınca oyuncuları, Zil Çalınca Oyuncu Kadrosu, Zil Çalınca 2012, Zil Çalınca Disney Çhannel Türkiye Geçtiğimiz Aylarda Yayın Hayatına başlayan Disney Channel Türkiye Televizyonunun Yeni dizileri çocuklar tarafından büyük ilgi gördü.

Disney Channel Türkiye Kanalında yoğun ilgi gören dizilerden biri de Zil Çalınca dizisi oldu. Oyuncuları canlandırdıkları karakterler ve dizi senaryosu nedeniyle kısa sürede çok sevilen Zil Çalınca dizisinin oyuncularını oyuncu kadrosunu sizlere tanıtmak istedik. Buyurun.

Disney Channel Ekranlarında yayınlanan Zil Çalına Dizisi Oyuncuları Bir çok liselinin hayallerini süsleyen Disney Channel Türkiye Canlı izlemek için ziyaret edin.

 

Zil çalınca disney channel,  Zil çalınca karakterleri, Zil Çalınca duygu,Disney çizgi film kanalının tüm dünya üzerinde izlenecek olan Zil Çalınca Dizisi 23 Nisan 2012 yani Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında yayına başladı. Tamamı Türk yapımı olan dizi minikler tarafından büyük ilgi gördü. Kısa sürede topladığı beğeniyle büyük bir haydan kitlisi yakalayan dizi ve birbirinden renkli dizi oyuncuları hakkında bilgi vermek istedik.
Dizinin içerisinde çocuk oyuncuları sizin için bir bir tanıtalım istedik.
“Zil Çalınca”, teneffüslerde okul koridorlarında toplanan 10 arkadaşın yaşadığı komik maceraları ve onların hayallerini konu alıyor.
Zil Çalınca Metehan kimdir? hayatı? Resimleri, gerçek adı, biyografisi, nereli? sevgilisi hakkında bilgi : Turhan Cihan Şimşek tarafından can bulan bir karakter. Okulun yakışıklısı olarak da biliniyor.
Zil Çalınca Merve kimdir? hayatı? Resimleri, gerçek adı, biyografisi, nereli? sevgilisi hakkında bilgi : Elif Ceren Balıkçı tarafından oynanıyor ve Metehan’ın dominant kardeşi. Bir hayli eğlenceli:)
Acar’la aynı sınıfa gidiyor. Metehan’ın aksine çok konuşkan ve hareketli bir kız. Nereden, ne zaman çıkacağını kestirmek imkansız. Sürekli Metehan’la birlikte olmak istiyor, bu yüzden herkes onu “yapışkan kardeş” olarak görüyor.
Zil Çalınca Ada kimdir? hayatı? Resimleri, gerçek adı, biyografisi, nereli? sevgilisi hakkında bilgi : Merve Hazer.. Okulun en akıllısı ve güzel bir kız. Ayrıca sınıfın başkanı.
Okulun en iyi öğrencilerinden biri, Dersi iyi dinleyen neredeyse eve hiç ödev götürmeyen cinsten, Bir kötü yanı ise danın gözlükleri ve Dişlerindeki teller eğer onlar olmasa ada daha çekici bir kız olabilirdi, Kimseyi terslememeye çalışıyor ama yeri gelince haklarını çok iyi bir şekilde savunuyor.
Zil Çalınca Duygu kimdir? hayatı? Resimleri, gerçek adı, biyografisi, nereli? sevgilisi hakkında bilgi : Miray Daner. Sınıfın en şık ve güzel kızı. Prenses olarak biliniyor.
Hakkında kısa bilgiler edindim hemen aktarıyorum. Miraynaz Daner genellikle kısa rollerde oynadı, Sonrasında Papatyam dizisinde rol aldı ve şimdilerde Zil Çalıncada Duygu karakterini canlandırmaktadır.
Zil Çalınca Korcan kimdir? hayatı? Resimleri, gerçek adı, biyografisi, nereli? sevgilisi hakkında bilgi : Emir Çalıkkocaoğlu  tarafından oynanan bir rol. Erkekler arasında en aklı başında olarak yerini almış bile:)
Korcanın anne babası üniversitede görevli hoca ve bu onu oldukça fazla etkilemiş, Korcanda onları örnek alıyor ve Derslerinde her zaman başarılı. Ondan Daha az başarılı bazı arkadaşlarınada yardımlarını esirgemiyor ve Sarp’ı doğru yolda tutmaya çalışıyor. Geçenlerde Metehanla Rock dinlemeyede başladı. Kimse bilmesede Duygudan hoşlanıyor. Duygununda kendisine ilgi göstermeyeceğini bildiği için açılamıyor.
Zil Çalınca Aslı kimdir? hayatı? Resimleri, gerçek adı, biyografisi, nereli? sevgilisi hakkında bilgi : Aylin Üskaya.. Dizinin en sportmeni. Hemde erkekler arasında bile..
Zil Çalınca Acar kimdir? hayatı? Resimleri, gerçek adı, biyografisi, nereli? sevgilisi hakkında bilgi : Lorin Merhart canlandırıyor. Öğretmenlerin en gözde öğrencisi. Bir de kötü huyu var. İspiyonlama konusunda ondan iyisi bulunmaz.
O Bir Dahi, Okula bile 3.sınıftan başlamış. Eğer Sistem izin verseydi şimdiye kadar üniversiteyi bitirmiş ve master yapıyor olurdu. Acarda bunun çok Farkında mezun olduktan sonra eğitimine ABD’de devam etmek istiyor. Gözlüğü olmadan hiç bir şey göremediği için herkes ona Gözlük diyor.
Zil Çalınca Tanıl kimdir? hayatı? Resimleri, gerçek adı, biyografisi, nereli? sevgilisi hakkında bilgi : Berkay Mercan tarafından hayat bulan bir karakter. Çok akıllı. Yeni Einstein olarak biliniyor..
Zil Çalınca Nisan kimdir? hayatı? Resimleri, gerçek adı, biyografisi, nereli? sevgilisi hakkında bilgi : Yağmur Yılmaz. Sınıdın çevreci kızı. Yeşil kız diyorlar.. Buzulların Erimesi Hayvanların soyunun tükenmesi, Organik gıda vejeteryenler ve veganlar arasındaki fark, Doymuş ve Doymamış yağlar. İşte tüm bunlar nisan’ın ilgilendiği konular. Babası aşırı stresli yaşam tarzına son verip Bankacılığı bıraktı ve eşini kızını birde köpeğini alıp Şehir merkezinden uzağa Banliyöye taşındı.
Zil Çalınca Sarp kimdir? hayatı? Resimleri, gerçek adı, biyografisi, nereli? sevgilisi hakkında bilgi : Fırat Can Aydın tarafından canlandırılıyor. Joker. Her işte bilgili ve ortak. Ayrıca esprileri de çok kötü.  Komik şapkalar, Renkli Atkılar ve garip görünüşlü spor ayakkabılar giyiyor, Kendi tarzını beğeniyor ama Herkez onun çok kötü giyindiğini düşünüyor. Kuzeni ise ünlü bir komedyen o yüzden her an ondan bahsediyor ve insanların onun yaptığı şakarın kendisinin bulduğunu düşünmesi hoşuna gidiyor.
Son olarak diziye konuk oyuncu olarak gelme şansı yakalayan Zil Çalınca Melis Saatçioğlu kimdir? hayatı? Melis Saatçioğlu Resimleri, gerçek adı, biyografisi, nereli? sevgilisi hakkında bilgi gibi sorular dahilinde yapmış olduğunuz araştırmaların cevaplarını vermek için hazırladığımız makaleyi ziyaret etmek için burayı tıklamanız yeterlidir.
Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Çocuk, TV Dünyası

3 Yorum Yapılmış.

 1. SUDE YILDIZ diyor ki:

  sarp ve nisana hayranım keşke onlar bnim karkadaşım olsa..

 2. selin diyor ki:

  benim bir demem olacak niye filmmini internet sitesine koymuyorsunuz ?

  • Ozguncel.com diyor ki:

   Filmi sitede yayınladığımız taktirde site erişimimiz engellenebilir ya da disney channel resmi kuruluşuyla telif hakkı nedeniyle mahkemelik olabiliriz. Sebep bu.

17 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)