Yontoo Nedir? Yontoo Nasıl Temizlenir?

Yontoo Nasıl Kaldırılır?

Bilgisayar dünyası dev bir sektör olmuş durumda. Yazılım uzmanları kullanıcıları bir şekilde bilgisayar başında tutmak için milyonlarya yeni tasarım sunuyor. Sürekli yeni bir uygulama çıkıyor. Bilgisayarlar, cep telefonları, müzik çalarlar, ipadlar, Video oynatıcıları, PC oyunları derken bir bakmışsınız gün yetmez hale gelmiş.

Tabi bilgisayar deyince herzaman durum günlük güneşlik olmuyor. Acı sonlarla da karşılaşıyoruz. Hack programları, internetteki güvensiz veb sitelerinden bulaşan trojanlar, truva atları, virüsler, solucanlar, reklam yazılımları derken bilgisayarın kasasını ya da laptopunuzu kucaklayıp bilgisayarcınıza gitmek ve 30-50 tl arasında ücret bayılmak zorunda kalıyorsunuz.

Tabi bu durum konusunda biraz kafası çalışanlar ve ekonomisi kötü olanlar için Google gibi bir umut var. Bir çok yardımcı forum sitesinde işinizi görecek resimli videoulu anlatımlar sunulmakta. Yeni türeyen başbelası virüslerden biri de Yontoo oldu. İnternet üzerinde herkes bunun cözümünü arıyor. Ozguncel.com ailesi olarak bu virüsü temizlemek için önereceğimiz çözüm ise Malwarebytes’ Anti-Malware virüs ve casus yazılım temizleme programıdır. ilgili başlığın üzerine tıklayarak indirebilir, Gezginler ya da Tamindir sayfalarından de tedarik edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

12 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar