Yolanthe Cabau Kimdir? Resimleri Hayatı Kaç Yaşında Nereli? Vikipedi

Sneijder Karısı Yolanthe Cabau Kimdir?

Galatasaray’ın yeni olay transerfi Wesley Sneijder’in karısı olarak bir anda medyanın ilgisini çekmeyi başaran etkileyici güzel oyuncu Yolanthe Cabau hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 2006 yılında oynadışı Türk Pilici adlı sinema filminde canlandırdığı Türk kızı Dilara rolü ile de çok konuşulan, manken, oyuncu Yolanthe Cabau hayatı ya da Yolanthe Cabau Kaç yaşında? soruları gündemde. Tabiki Yolanthe Sneijder nereli? sorusunu da unutmamak lazım. Gerçi Ten rengi ve bakışları İspanyol olduğunu ele veriyor.

 Yolanthe Cabau Biyografi

Yolanthe Cabau İspanya’nın İbiza adasında dünyaya gelmiştir. Yolanthe Cabau doğum tarihi 19.03.1985’ yılıdır. Eğitim hayatını doğduğu yerde tamamlamıştır. Genç yaşta güzelliği, fiziği sayesinde fotomodellik yapmışır. 28 yaşındaki Kahverengi saçlı, kahve rengi gözlü Yolanthe güzel diksiyonu ve ses tonu sayesinde spikerlik ve daha sonra da oyunculuk kariyerine başlamıştır. Ozguncel.com Eşi Sneijder’in Türkiye’deki kaliteli lig takımlarından biri olan  G.Saray’a transfer olmasının ardında yazımızın başında başsettiğimiz ve İslam karşıtı sinema filmi nedeniyle de tepki görmekten çekinmiştir. Dilerseniz buradaki yazımızdan Yolanthe Cabau Türk Pilici Filmini izleyebilirsiniz.

Yolanthe Cabau Röportajı Video izle

 Yolanthe Cabau Resimleri

 Yolanthe Cabau Fotoğrafları Görseller

Yolanthe_Cabau_01Yolanthe_Cabau Yolanthe_Cabau_1 Yolanthe_Cabau_02 Yolanthe_Cabau_03 Yolanthe_Cabau_04 Yolanthe_Cabau_05 Yolanthe_Cabau_06 Yolanthe_Cabau_14 Yolanthe_Cabau_13 Yolanthe_Cabau_10 Yolanthe_Cabau_09

Yolanthe_Cabau_07

Yolanthe_Cabau_08

Yolanthe_Cabau_07

Sponsorlu Bağlantılar

12 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar