Yeni Clio 4 Fiyat 2013 Model Clio 4 Resimleri Özellikleri Yorumları

Yeni Clio 4 Resimleri Özellikleri 2013 Model Clio 4 Fiyatı Yorumları

Clio 4 fotoğrafları, 2013 yeni clio fiyatı, Clio 4 ne zaman çıkacak, Türkiye’ye ne zaman gelecek? gibi sorularınızın yanıtlarını ediebildiğimzi bilgiler dahilinde vermeye çalışacağız. Avrupa’nın otomobil devlerinden biri olan Renault firması daha önceki serilerinde çok tutulan ve hala üretimine devam ettiği otomobil modellerinden biri olan Renault Clio serisinin yeni modelini görücüye çıkardı. Tasarımı olarak eski çizgilerinden daha farklı olduğu ve daha güzel olduğu gibi yorumları almaması içten değil gibi görünüyor. Daha önceki yazılarımızda yeni 2013 model Toyota Yaris ve WolksVagen marka Golf 7 özellikleri, fiyatı, fotoğrafları gibi bilgileri de paylaşmıştık. Ozguncel.com  Dilersiniz Otomobil kategorimizden diğer yeni ölde arabalarla bilgileri de inceleyebilirsiniz. Fransa’nın en büyük otomobil üreticilerinden biri olan Renault’ın 2013 yılı Renault Clio4 modelinin fotoğrafları internet ortamına sızdı. Leftlanenews gazetesi tarafından internette yayınlanan fotoğraflardaki aracın yeni tasarım Renauld Clio4’e ait olduğu belirtmete.
Firmanın yakın zamanda Paris Otomobil Fuarı’nda ayrıntılı olarak tanıtımını yapacağı yeni Clio 4’ün tasarımı fotoğraftan farkedileceği kadarı ile golfü andıran burun kısmı, arka stoplardakı ovallikle opel astrayı andıran geniş kıvrımları, geniş arka tekerlek, gösterişli kemerleri ve köşeli stopları ile baya bir değişime uğradığı gözlemlenmekte.

Aracın yakın zamanda dizel ve benzinli motor seçenekleri ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni tasarım motoru ile Clio4 üç silindirli 0,9 litre hacimli güç ünitesine sahip ve bu sayede 91 PS güç üretebilmekte. Clio HB Türkiye’de 10 Ekim 2012 tarihinde 29.490TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Aracın tasarımı ve eski modellere arasındaki farklar konusundaki fikirlerinizi alt kısımdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Clio 4 Resimleri – Clio 4 Fotoğrafları – Clio4 Görseller

Sponsorlu Bağlantılar

7 Yorum Yapılmış.

 1. tarhk dedi ki:

  UZUN YOLDA FELAKET DERECEDE ICERİYE SES ALIYOR

 2. Ömer dedi ki:

  Görsel olarak çok güzel..Tek kelimeyle Mühendislik harikası…İlk fırsatta alacağım.

 3. kalender dedi ki:

  bu fiata bu arabayı kimse almaz

 4. Renault Satış Görevlisi dedi ki:

  Saygıdeğer Mert;

  Tabiki ederiz sende bu kafa olduktan sonra

  Getir 87 model taunus’u götür 2013 clio’yu

  Bu tarz işlerde baya iyi olduğun belli
  Kabul çok işsizim.

 5. Ömer faruk dedi ki:

  yeni clio eski zihniyet
  Yeni clio 4 almak için bugün bayiye .Gittim ekim ayı içinde bir kampanyanız vardı ondan faydalanmak istediğimi söyledim, satış görevlisine 18.000 tl 18 ay 0 faiz .Bu kampanya yeni clioda yok dedi satış temsilcisi neden diye sorduğumda renault kampanyayı bu şekilde yaptı dediler. Şaşırdım doğrusu yeni bir araç var ama kampanya dışı neden böyle . Bir diğer husus ise en full versiyon olan İCON versiyonda bile, arka camlar manuel bu neden böyle 43.500 tl olan bir aracın 4 cam otomatik olmasını beklerdim. Aracın liste fiyatı üzerine hiç bir masraf dahil edilmemiş her şeyi bayiye gidince öğreniyoruz.

 6. mert dedi ki:

  en güzeli Clio 4 kırmızı rengi.

  eski aracımla takas edebilirmiyiz?

20 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar