Yasemin Allen Kimdir Vikipedi Yaşı Boyo Kilosu Nereli Biyografi

Yasemin Kay Allen Kimdir?

Yasemin Ellen Hayatı Hakkında Bilgi Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan ve Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Merhamet isimli dizinin oyuncularından biri olarak gündeme geldi. Bir çok ünlü oyuncunun bir araya geldiği Merhamet dizisi hakkındaki ayrıntıları Dizi Fragman bölümümüzü ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Yasemin Kay Allen Biyografi

Asıl Adı Yasemin Kay Allen’dir.  Doğum tarihi 10 Temmuz 1989 yılıdır. Doğum yeri Londra, İngiltere’dir. Eğitim Hayatına Türkiye’de başlamıştır. 24 yaşındaki 170 cm boyundaki yeşil gözlü güzel oyuncu , Türk sinema oyuncusu Suna Yıldızoğlu’nun öz kızıdır. Babası İngilizdir. 11 yaşında annesiyle birlikte Avustralya’ya yerleşmişlerdir. Eğitim hayatına orada devam etmiştir. Queensland Universitesi Sinema Televizyon bursu hakkı kazanmıştır. Ozguncel.com Kariyerine pürüzsüz teninin vermiş olduğu bir artıyla 2008 L’Oreal isimli kozmetif ürünleri firmasının Yeni Yüz yarışmasında finalist olarak başlamıştır. Daha sonra Türkiye’ye geri dönerek ve yeniden yerleşmiştir. Yasemin Kay Allen Rol aldığı diziler; 2008 yılındaTürkiye’de ilk olarak Elif dizisinde başrol oynadı. 2008 Kavak Yelleri Elena, 2010 Yerden Yüksek Juliette, 2011 Hayat Devam Ediyor son olarak 2013 Merhamet dizisi. Yasemin Kay Allen sevgilisi kim? var mı? bilmiyoruz ilerleyen zamanlarda araştırıp ekleyeceğiz. Ozguncel.com

Yasemin Kay Allen Resimleri Fotoğrafları

yasemin ellen1 Yasemin ellen yasemin ellen2

Yasemin Ellen hakkındaki olumlu olumsuz düşüncelerinizi aşağıda bulunan Ozguncel.com yorum bölümü aracılıyla paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. Emine dedi ki:

    seni çok seviyorum çok güzel bir oyuncusun, su ve ateşte sana gıpta ettim…

20 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar