Yamak Ahmet izle Yamak Ahmet Oyuncu Kadrosu isimleri Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yamak Ahmet izle

Yamak Ahmet dizi oyuncuları, oyuncu kadrosu, oyuncu isimleri Yamak Ahmet Bitti mi? TRT 1 yönetimi tarafından yayınlandığında paylaşılacaktır. Dizi müzikleri, şarkıları ilede ilgi çekeceğe benziyor. Yamak Ahmet Dilruba kim?

YAMAK AHMET KONUSU ÖZETİ;

TRT 1 ekranlarını süsleyecek başarılı bir dizi geliyor. 2012 yılı tüm Ramazan boyunca yayınlanacak olan Yamak Ahmet dizisi konusu ve başarılı oyuncuları ile kendini kısa sürede sevdireceğe hafta içi her gün TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Yamak Ahmet, Osmanlı dönemlerinin merak edilen ve özlenen geçmiş zamanlarına ait olan İstanbul’unda yaşanan hayatı halk ve Saray çevresindeki renkli diyaloğu konu alıyor. Osmanlı zamanının İstanbul Ramazan âdetlerini, yardımlaşmayı, özlenen renkli dönemi, değişmeyen gelenekleri ve Osmanlı’nın tartışılmaz leziz mutfak kültürüne ait eşsiz yemeklerini ekranlara taşıyacak. Yamak Ahmet dizisi, Dilruba ve Ahmet’in her gencin hayallerini süsleyen saf aşk hikayesi eşliğinde izleyicileri ile buluşuyor… Yamak Ahmet dizisi ramazan ayı boyunca yayınlanacak 30 bölümlük özel bir dizi olarak yayınlanacak diye tahmin ediyoruz

Yamak Ahmet 17:45’de hafta içi her gün TRT1 ekranlarında

Yamak Ahmet Fragman izle

 

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Genel, TV Dünyası

2 Yorum Yapılmış.

  1. türkan diyor ki:

    İlk cümlemi “Televizyon ızlemekten zevk almaz ve bazen zoraki televizyona bakardım.” şeklinde düzeltmek isterim.

  2. türkan diyor ki:

    Televizyon ızlemekten zevk almayan ve bazen zoraki televizyona bakardım: ancak Yamak Ahmet adlı diziden aldıgım lezzetle izlemek için saatını bekler oldum. Boylesine lezzet veren bir konu, müziğiyle oyunculuklarıyla sunumda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Tadı damağında kalmak deyimini derinden yaşadım ve gördüm ki tadını damağında bırakmak çok daha kıymetli kılıyor ürünü.

16 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)