Yağız İzgül Kimdir? Yağız İzgül Resimleri Hayatı Yaşı Boyu Nereli

 Yağız İzgül Kimdir?

Yağız İzgül Resimleri, Hayatı, kaç yaşında, Boyu, Nereli gibi meraklı arayışlarınızı sonuçlandırmak amacıyla hazırladığımız yazımızda, yakışıklı isim Yağız İzgül biyografi hakkında edinebildiğimiz bilgiler dahilinde ayrıntılı bilgi paylaşacağız. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Show TV ekranlarında yayınlanan Şeflerin Duellosu adlı aşçılık üzerine düzenlenen yarışma programında sunuculuk yapan ve merak konusu olan bir isim. Kısa sürede ekranlarda, düzgün fiziği, saç traşı ve karizmatik davranışlarıyla genç kızların ilgisini çekmeyi başaranı Yağız İzgül kimdir?
Yavuz İzgül İstanbul‘lu olan bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Merak edenlere, Yavuz İzgül 1978 doğumludur. Eğitimine ilk ve orta öğretim olmak üzere istanbul’da devam etmiş ve son olarak yine doğduğu ve yaşadığı şehirde İstanbul üniversitesi Jeofizik Mühendisliği mezunu olarak eğitimini tamamlamıştır. Yavuz İzgül her zaman içinde olan yemek merakı nedeniyle branşı, mesleği ile alakalı olmasa da yemekle alakalı bir sektörde yer edinmeyi seçmiştir. Şu anda yıllık cirosu yaklaşık 1 Milyon Liraya ulaşan kendine ait bir şirketin sahibidir. Tabi Show TV ekranlarındaki programının ardından bu ciro yakın zamanda rahatlıkla 2 katına çıkmıştır… 1.84 boyundaki 34 yaşındaki yakışıklı, başarılı iş adamı iki sene gibi kısa bir süre içerisinde  zengin bir ürün çeşitliliği hizmeti sunarak şirketin büyütmeyi başarmıştır.

 Yağız İzgül Resimleri / Görselleri / Fotoğrafları

Yavuz İzgül Kayiyeri :

İş adamı, Restorant sahibi, Şeflerin Duellosu sunculuğu Show TV. Şeflerin Duellosu yarışması ile üne kavuşan Yağız İzgül hakkında paylaşmak istediklerinizi web sayfamız aracılığıyla tüm Türkiye ve kendisi ile paylaşabilirsiniz.

Şefleri Duellosu Final ve Yavuz İzgül Videosu izle

[pro-player width=’530′ height=’280′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=OtX566FXzOo[/pro-player]

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. […] Kendisi gibi en çok merak edilen isimler arasına girmeyi başaran iş adamı başarılı aşçı Yağız İzgül hayatı ile ilgili bütün sorularınızı cevapladığımız  sayfamıza da buradan ulaşabilirsiniz. […]

10 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar