Şefkat Tepe Yusuf Volkan Yıldırım Kimdir Vikipedi Boyu Yaşı Nereli

Volkan Yıldırım Biyografi

Şefkat Tepe dizisi doktor Yusuf kimdir veya Volkan yıldırım Biyografi konusunda edindiğimiz detayları sizlere sunuyoruz. Şefkat Tepe dizisinde oynayan Psikolog Yusuf Volkan Yıldırım hayatı hakkında bilgiler edindik. Henüz netleşmemiş sorularımız arasında Volkan Yıldırım sevgilisi kim var mı ve kenisi evli mi? Kısa süre içerisinde araştırıp Volkan Yıldırım facebook ve gerçek twitter hesabı dahil olmak üzere hayranları için Volkan yıldırım mail adresin de sizlere sunacağız.

Samanyolu TV’nin beğenilerek izlenen dizi filminde Sungurlar timine son günlerde büyük darbeler vuran Aslı ve Şahin aşkını bozlamk isteyen Aslı’ya aşık olan Psikolog Yusuf, Şahin’i öldürebilecek mi? Yusuf ve Aslı Evleniyor mu? Gelecek bölümde neler olacak merak ediliyor.

Volkan Yıldırım doğum tarihi 1982 yılıdır.  31 yaşındaki ünlü sarı saçlı, mavi gözlü oyuncu doğum yeri İzmir olan boyu 1,86 cm uzunluğundadır. 87 kilo ağırlığındaki yakışıklı oyuncunun Eğitimi Vali Nevzat Ayaz Lisesi’den başlamış Ege Üniversitesi Lisans mezunu olarak bitirmiştir. Saz ve Gitar çalabiliyor. Yüzmek, eğlenmek, kitap okumak, internette takılmak ve futbol oynamaktan keyif alıyor.

Volkan Yıldırım oynadığı Diziler Rol Aldığı Filmler Projeler

Dimes Reklam Filmi, Her Şeye Rağmen, Töre, , Kavak Yelleri, Fatmagül’ün Suçu Ne? Şefkat Teğe

Volkan Yıldırım Fotoğrafları Resim Galerisi

Sefkat-Tepe-Volkan-Yildirim Sefkat-Tepe-Yusuf-Doktor Volkan-Yildirim

Volkan Yıldırım Şahin Kavga ediyor izle

Sponsorlu Bağlantılar

12 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar