Volkan Keskin Kimdir? Resimleri Yaşı Nereli hayatı Biyografi Vikipedi

Volkan Keskin kimdir?

Volkan Keskin hayatı, nereli Volkan Keskin kaç yaşında gibi sorular son zamanların en merak edilen isimleri arasındaki genç oyuncu Volkan Keskin Yeni Karaoğlan lakabını taşıyor.”Fetih 1453″ filminin 6,5 milyon seyirciyle rekor kırmasının arkasında yeni arayışlara giren ünlü yapımcılar yeni bir tarihi filmi çekmek kararı daha aldı. Hazırlanacak sinema filminde de aday gösterilen baş rol oyuncularında Volkan Keskin ismi anılıyor. Yakışıklı oyuncunun hayatı konusunda araştırılan ve merak edilen soruları yanıtlamak amacıyla hazırladığımız yazımızda bir çok sorunun cevabını bulacaksınız. Gelecekte Kendisini Malkoçoğlu karakteriyle de görebiliriz.

Volkan Keskin Resimleri Görselleri Fotoğrafları

Volkan Keskin Hayatı Biyografisi

Volkan Keskin Ekim 1983 Samsun doğumludur. Eğitim hayatına Samsun ilinde başlamış, İlk ve orta öğrenimi yine aynı şehirde aldıktan sonra yine Samsun 19 Mayıs üniversitesi’nden mezun olmuştur. Eğitim hayatını bu şekilde tamamlayan yakışıklı oyuncu. Erken yaşlarda fiziği ve görünümüyle yönetmenleri gözdesi haline gelmiş çeşitli dizi ve Sinema filmlerinde rol almıştır. Ayrıca son olarak Gişe rekorları kıran Fetih 1453  filminde Balaban karakterini canlandırmıştı.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. ece dedi ki:

    volkan keski nin büyük hem de çok büyük 1 hayranıyım volkan abiyle keşki tanişabilsem karaoğlan film minde en son da ağladım ama sonra geçti çünkü karaoğlan onu tuttu.

12 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar