Vodafone Facebook Twitter Paketi Yapma iptal Etme

Vodafone Facebook Twitter Paketi Yapma

Telsim face paketi nasıl iptal edilir? Vodafone Facebook, Twitter Abonelik nasıl olur? Sosyal medya devleri Facebook ve Twitter için Türkiye’nin en büyük GSM şirketlerinden biri olan Vodafone yeni adımlar attı. Aboneleri için bir çok yeni kampanya hizmeti sunan Ozguncel.com Vodafone bu seferde sınırsız internet paketi kampanyasına benzer yeni bir atılımla ayda sadece 5 TLye paket aşımsız sosyal medya paketi aboneliği verdi.

Vodafone Facebook ve Twitter paketi nasıl yapılır?

İlk Aya mahsus tamamen ücretsiz Facebook ve Twitter Paketi abonelik aktif etmek için ABONE YENIFT yazıp 3636‘ya SMS gönderiyorsunuz. İptal etmek içinse müşteri hizmetlerini aramanız ya da size en yakın vodafone bayiine gitmeniz gerekiyor.
Twitter facebook internet paketi ayrıca diğer web siteleri için de aylık 20 MB kota hakkı sunuyor. fakat dikkatli olmanız gereken diğer sitelerde gezerken 20 mb’lik kotayı aştığınızda ücret ödüyorsunuz.

Vodafone Sosyal medya Facebook Twitter paketi yapma abonelik işlemleri konulu yazımız hakkındaki düçüncelerinizi ve sorularınızı yorum bölümünden aktarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

13 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar