Ufuk Bozaran Ümmü Gülsüm Helete Cinayetini Anlattı Müge Anlı Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

ATV ekranlarının tatlı ve sert kadını Müge anlı başarılarına Ümmü Gülsüm Helete cinayetini kattı. Cinayet konusunda olan biteni anlatmak için stüdyoya çağrılan Ufuk Bozaran cinayeti anlattı. Cinayetin açığa çıkması ve internet ortamınta da büyük bir takip görüyor. Takipçilerimzin meraklarını gidermek için sizler içinde paylaştık. Ümmü Gülsüm Helete’ nin cesedi bulunduktan sonra gözaltına alınan torunu Ufuk Borazan suçunu itiraf etti.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Yeşilova beldesinde kaybolduktan sonra Beşbucak köyü yakınlarında cesedi bulunan Ümmügülsüm Helete’nin torunu Ufuk’u katıldığı televizyon programında izleyen bir kişi, jandarmaya, zanlıyı olay yerinde gördüğü yönünde ihbarda bulundu.

Annesi ile televizyon programına katılan Ufuk ile arkadaşı Ömer ihbar üzerine İstanbul’da gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde sorgulanan zanlılar, daha sonra Andırın ilçesine getirildi. İlçe Jandarma Komutanlığı’nda ifadesi alınan Ufuk’un “Sarhoştum, nasıl olduğunu anlayamadım. Boğduktan sonra ellerini bağlayarak Ormana götürdüm” dediği belirtildi.

Sorgulamalarının tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan Ufuk mahkemece tutuklandı, Ömer ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Genel, Güncel Bilgiler

10 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)