Troll Nasıl Yapılır Troll Yapma Sitesi Resimli Video Anlatım

Troll Bilimi Nasıl Yapılır?

Resimli Troll kafa şakaları Troll karikatürleri, Özellikle sosyal paylaşım sitelerinde karşılaştığımız ve gülmekten adeta çatladığımız süper teorilere sahip siyah beyaz karakterlerin yeni maceralerı ve teorileri devam etmekte. Daha önce de yazdığımız Troll resimleri isimli makalemizden ulaşabilirsiniz. Facebook üzerinde paylaşmak üzere nasıl troll yapacağınızı açıklayacağız.

Troll face, Trol kafa esprili resimlerini yapmak için öncelikle bu adresi ziyaret ediniz.  ragemaker.net ardın

dan açılan sayfada size sunulan imkanlar dahilinde sol menüdeki troll kafalarını mouse, fare ile dilediğiniz troll kafasını seçip ortadaki 4 dilimlik çerçevenin içerisine yerleştiriyorsunuz.

Daha sonra Üst menüdeki Yazı ekleme bölümünden istediğimiz esprili metni giriyorsunuz. Daha sonra diğer dilimler içerisine de aynı şekilde, gülme, şaşırma, sevinme, sinirlenme duygularını taşıyan troll ifadelerini yerleştiriyor ve aynı şekilde dilediğiniz  yazıyı ekliyorsunuz.

En basit şekilde yapabilecekleriniz bu kadar. Dilerseniz yine sayfa da üst menüde sunulan seçenekler dahilinde bilgisayarınızda bulunan herhangi bir resmi de troll‘e ekleyebilirsiniz. Yüklediğiniz gerçek resimlerinin üzerine de troll kafası yerleştirip arkadaşlarınıza çevrenizdeki insanlara şakalar yapabilirsiniz.

Troll karikatürlerini ayrıca Windows işletim sistemi altında çalışan en basit resip programı paint yardımı ile de hazırlayabilirsiniz. Troll Bilimi konusunda ayrıntılı bilgi ve en güzel poker face esprilerine ait resimleri de burada bulabilir. Ayrıca Video olarak da izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum Yapılmış.

  1. Tamer dedi ki:

    Ya boyu falan nası yapcaz

  2. alperen dedi ki:

    nasıl yaparım

  3. emre eker dedi ki:

    Bayılıyorum bu troll bilimine, Türkçe troll resimleri ve anlatımları da çok başarılı. Teşekkürler.

14 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar