TNT Kapandı mı? | TNT Kanalı Kapanıyor | TNT Neden Kapandı? Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

TNT Kapandı mı?

TNT Kapandı mı? TNT Kanalı Kapanıyor, TNT Neden Kapandı?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisininde yayınlandığı kısa sürede büyük projelere imza atan ve popüler olmayı başaran kanal TNT tv Türkiye kapanıyor mu? Merkezi Amerikada olan TNT kanalı yönetimi, ABD’li medya şirketi Turner Broacasting, TNT TV isimli yayın kuruluşunun Türkiye’nin faaliyetlerini durdurduğu konusunda açıklama…

ABD Turner Broacasting Şirketi tarafından açıklamada da şu bilgilere yer verildi.

Bloomberg HT’nin son dakika olarak duyurduğu habere göre… Türkiye pazarında yeni fırsatlar aramaya devam ettiklerini açıklayan şirket yetkilileri, Carton Network ve CNN Türk kanallarındaki faaliyetlerinin devam edeceğini ama TNT Türkiye’nin faaliyetlerinin durdurulduğunu belirtti.

ŞİRKETİN AÇIKLAMASI ŞÖYLE:

Kanal, yayın akışı değişikliği ile birlikte yeni bir bildirime kadar yayına devam edecek. TNT Türkiye belirlenen iş planına göre performans ve büyüme göstermedi. Buna bağlı olarak, yapılan detaylı inceleme sonucunda dikkatle değerlendirilmiş bu karar alındı.

Türk medya sektörünün bazı en yetenekli ve yaratıcı insanlarından oluşan TNT Türkiye ekibine hizmetleri için minettarız. Bu zorlu süreçten etkilenen tüm çalışanlara azami desteği sağlayacağız.

Cartoon Network ve CNN Türk kanalları her zamanki faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek. Turner, Doğan TV ile 1999′da CNN Türk’ün kurulması ile başlayan uzun süreli ve değerli ilişkilerininin yanı sıra Türkiye’deki gelecek yatırımlarına olan bağlılığını sürdürüyor.

Turner, bu önemli pazardaki büyüme fırsatlarını araştırmaya devam edecek.

aa

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Haber

18 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)