2014 TED.Org.Tr Bursluluk Sınavı Başvurusu Kayıt Merkezi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2014 Ted Tam Bursluluk Başvuruları Kaydol

Ted.org.tr burs imkanları sunmaya 2013-2014 yılı içerisinde de devam ediyor. Binlerce genç beyinin Ded bursları sayesinde eğitimine devam ettiği aşikar. Sizlerde öğrenci olarak başarılı kariyer yapmak hayatınızı kurtarmak ve faydalı bireyler olmak çabasındaysanız Ozguncel.om ailesi olara edindiğimiz bilgileri sizlere seve seve sunmaya çalışacağız.

2014 Ankara, Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Yalova, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bolu, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Burdur, Uşak, Afyonkarahisar, Isparta, Antalya, Konya, Mersin, Karaman, Aksaray, Kırşehir, Kırıkkale, Çankırı, Karabük, Bartın, Kastamonu, Sinop, Çorum, Yozgat, Nevşehir, Niğde, Adana, Hatay, Osmaniye, KahramanMaraş, Kayseri, Sivas, Tokat, Amasya, Samsun, Ozguncel.com Ordu, Giresun, Erzincan, Malatya, Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Gümüşhane ,Trabzon, Rize, Bayburt, Erzurum, Artvin, Ardahan, Kars, Ağrı, Iğdır, Tunceli, Elâzığ, Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Bitlis, Bingöl, Muş, Van, Hakkari Ted Tam Bursluluk kayıtları ne zaman başlıyor?

tedlogo

2014 TED Bursluluk Sınavı Başvurusu Online Kaydol

Yeni eğitim döneminde TED 5. 6. 7. 8. Sınıf burs başvuruları kayıt işlemleri başladı. TED Tam Eğitim Bursluluk Sınavı başvurusu başlangıç 06 Ocak 2014, bitiş 02 Mart 2014 Son kayıt tarihine kadar yapılmalıdır. Sınac 05 Nisan 2014-Cumartesi günü yapılacaktır.

TED tam eğitim bursuna girecek öğrencilerde aranan şartlar:

1) Öğrencilerin Türk vatandaşı olması
2) 5., 6., 7., 8. veya 9. sınıfa eğitimine devam ediyor olması
3) En son kaldığı karne notu derecesi 85-100 aralığında olması
4) Ekonomik olarak kesinlikle maddı sıkınıtlar nedeniyle desteğe ihtiyacı olması.
2014 TED tam eğitim bursu sınavına online ted basvuru için http://213.232.48.2/TEDSYS/Basvuru/FrmBasvuruTEB.aspx adresini ziyaret edin.

Sponsorlu Bağlantılar

2014 TED.Org.Tr Bursluluk Sınavı Başvurusu Kayıt Merkezi” üzerine 16 düşünce

  1. Nazan

    Ted kayıtları çok basit en alttaki linke tıklayın karşınıza 2014 Ded başvuru sözleşmesi çıkacak kabul edip bilgilerinizi girin o kadar? Yapamadığınız ne var anlamış değilim. Bu arada paylaşım için teşekkürler, çok açıklayıcı olmuş.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>