Süperbia Hileleri 2014 Super bia Para Hilesi Kodları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2014 Süperbia Hileleri

En Yeni Superbia Para Hilesi, Süperbia Hileleri, Disney Türkiye hile kodları nasıl alınır?, Disney Türkiye superbia hile kodları, Türkçe para hilesi, superbia para hilesi kodu nasıl çalışır? Alman ingiliz haritası gibi bir çok farklı arayış mevcut severek oynadığınız oyun 2012 yazına adeta damgasını vurdu.

Disney Channel hizmeti olarak sunulan eğlence türü oyunda level atlayan kardeşlerimiz için yoruma açık paylaşım hizmetimiz sunmakta. Web sayfamız Ozguncel.com ailesi aracılığıyla daha önceki paylaşım kodlarını bularakan arkadaşlarınızı ekleyebilir ve eksik hediyeleri birbirinizle paylaşım tamamlayabilirsiniz.

Merhaba minik arkadaşlarımız, SÜperbia oyununu çok sevdiğinizi ve kısa zaman içerisinde istediklerinize ulaşmak istediğinizin farkındayız. Bu nedenle  para hilelerinin ayrıntılarını sizlerle paylaşmak istedik. Yabancı superbia forum merkezlerinden topladığımız bilgileri sizlerle paylaşmadan önce, hesabınızın zarar görmesini engellemek amacıyla ilk olarak bizler denemek istiyoruz. Disney Channel Süperbia Üyelik sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer ki kodlar doğru bir şekilde çalışır ve düzgün olduğundan emin olursak hemen siz değerli kardeşlerimiz için yayınlayacağız. Eğer sizlerinde elinizde varsa bizlere bildirin deneyip yayınlayalım.  süperbiya seven kardeşlerimiz resmi sayfamızda Disney Türkiye Superbia resmi sayfamızda yayınlaması için alt kısımdan yorum yazabilir.

Disney Süperbia Hileleri Video Anlatım İzle

Kodların sadece Almanca süperbia adresi üzerinde çalışıyor. Adres: http://www.disney.de/superbia/index.jsp daha sonrada haritaya girip bonus codes’a istediğiniz kodu giriyorsunuz.

İşte beklenen hileler

aztec- 3000 altıın
dryan- jessie abajur
cdcsn- so random ışıkları
pjdun- teddy’nin kamerası
sstip- zack ve cody gemi penceresi
2take- austin’in altın heykeli
ricos- miley’nin atı
wacky- yetenek çiftliği dolabı
wizwd- waverly büyücüleri asası
samba- cece’nin laptopu

Sponsorlu Bağlantılar

Süperbia Hileleri 2014 Super bia Para Hilesi Kodları” üzerine 2.434 düşünce

    1. kristen

     banamı dedin yoksa gizememi ayrıyetten atrık telefonda abartısız 29 mesaj sildim yani senı gormemıs olabılırım

    2. 766Şeker391

     gerçek oynayan kişiler birbirine yazılı mesaj gönderebiliyor mu

 1. buse

  yha off youtube da war yapıyolar 3 milyar kazanıolar ben aynı seyleri yazıyom ben de olmuo yha off yardım edin

  Yanıtla
  1. anonim

   kendin başka bir üyelik aç. her gün ordan kendine piyano sehpa yolla. açtın mı hediye bölümünü bulamadın mı?
   alttan kapat tekrar aç. o gün gelen piyano sehpasını sat 690 altın cebinde…. madem bunu biliyosun daha çok istiyosun google chrome den youtube nin para hilelerini yap. %65 oluyolar.

   Yanıtla
  1. 515Devedikeni108

   ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ Arkadaşlar şu an 32 levelim ve bir görev var lütfen 32 levelden yüksekler cevaplasın. Görev şu: Salonu biraz dekore etmenin ve daha da güzelleştirmenin zamanı geldi Duvara iki dekorasyon koyalım ve tavana harika bir lamba asalım tavandaki lambanı değiştir salon duvarlarına iki dekorasyon koy zaten iki tane dekorasyon varsa, yerlerini değiştir lütfen yardım edin. Paylaşım kodum 515Devedikeni108 ekleyin hediye gönderin evimi beğenin bende size aynısını yaparım :)

   Yanıtla
  2. 515Devedikeni108

   Arkadaşlar ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ Arkadaşlar şu an 32 levelim ve bir görev var lütfen 32 levelden yüksekler cevaplasın. Görev şu: Salonu biraz dekore etmenin ve daha da güzelleştirmenin zamanı geldi Duvara iki dekorasyon koyalım ve tavana harika bir lamba asalım tavandaki lambanı değiştir salon duvarlarına iki dekorasyon koy zaten iki tane dekorasyon varsa, yerlerini değiştir lütfen yardım edin. Paylaşım kodum 515Devedikeni108 ekleyin hediye gönderin evimi beğenin bende size aynısını yaparım (=.

   Yanıtla
   1. 515Devedikeni108

    ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ Arkadaşlar şu an 32 levelim ve bir görev var lütfen 32 levelden yüksekler cevaplasın. Görev şu: Salonu biraz dekore etmenin ve daha da güzelleştirmenin zamanı geldi Duvara iki dekorasyon koyalım ve tavana harika bir lamba asalım tavandaki lambanı değiştir salon duvarlarına iki dekorasyon koy zaten iki tane dekorasyon varsa, yerlerini değiştir lütfen yardım edin. Paylaşım kodum 515Devedikeni108 ekleyin hediye gönderin evimi beğenin bende size aynısını yaparım..

    Yanıtla
    1. 515Devedikeni108

     ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ Arkadaşlar şu an 32 levelim ve bir görev var lütfen 32 levelden yüksekler cevaplasın. Görev şu: Salonu biraz dekore etmenin ve daha da güzelleştirmenin zamanı geldi Duvara iki dekorasyon koyalım ve tavana harika bir lamba asalım tavandaki lambanı değiştir salon duvarlarına iki dekorasyon koy zaten iki tane dekorasyon varsa, yerlerini değiştir lütfen yardım edin. Paylaşım kodum 515Devedikeni108 ekleyin hediye gönderin evimi beğenin bende size aynısını yaparım,,

    2. miray

     bende o görevde takıldım duvara 2 dekorasyon koydum ama lamba bulamıyorum ne olur yardım edin
     kodum 589bülbül201

    3. kristen

     ya ben dondurmacıya ısık koydum sonra salona orta kata duvar susu koydum 4 gun denedım heryerde sonra balamala geçtım umarım yardımıcı oldum

    1. Banu

     Arkadaslar paylasım kodum: 769Kedi252 Ekler ve hediye gönderirseniz karsılıgını alırsınız. :D Bana guvenın.! ^^

    1. Rabia

     arkadaşlar beni ekleyin paylaşım kodum 963Yarasa423 ve hediyeler yollayın bana yollayana bende yollayacağım söz veriyorum.

    2. Kübra

     merhaba arkadaşlar ben süperbia oynuyorum ve bana hediye yollayın bende yollayacağım benim kodum 752Su432 beni ekleyin ve evimi beğenip hediye yollayın bana yollayan ve evimi beğenen herkese bende aynı karşılığı vereceğim sözz veriyorum :)

    3. heves

     rabia ben seni ekledim ayrıca hediyede gönderdim paylaşım kodum 916Gökkuşağı120 hediyeni bekliyorum…

    4. Rabia

     tmm daha eklemeyin çünkü çok arkadaş oldu hediye alamazsınız çünkü yetişemiom bisürü kişi karşıolıksız yollarsanız ekleyin yollayın kusura bakmayın arkadaşım olanlarda yollamaya devam etsin onlara yollucam

    5. Kübra

     arkadaşlar daha arkadaşlık isteği yollamayın çünkü artık hediyelere yetişemiyorum çok arkadaşım oldu isteyenler yollasın hediye felan ama karşılık alamazsa kusura bakmasın

    6. Büsra

     Arkadaslar benim kodum 227Erik286 hedıye yollarsanız ben de karsılık verebılırım sımdıden cok tesekkur ediyorum :)

    7. Sinem

     merhaba arkadaşlar ben de superbia ya yeni katıldım eğer bana hediye gönderirseniz ben de size gönderirim.Paylaşım kodum 200Menekşe249. hediye gönderirseniz çok sevinirim :)

    8. azra

     sana arkadaşlık isteği gönderdim süperbia da benim paylaşım kodum 093mor894

    9. Melis

     Ece ben melis sana arkadaşlık isteyi gönderiyorum superbia adım Alexandra Lütfen kabul et

    10. eda

     MUTLAKA OKU.hediye gönderen herkese davul seti vb büyük hediyeler göndertdim. siz de güzel bir şey gönderirseniz bende güzel bir şey gönderirirm.302hindistancevizi94.gönderenlere ve göndereceklere teşekkürler.umarım gönderdiğim hediyeleri beğenirsiniz.

    11. İsim

     Arkadaşlar benim paylaşım kodum: 446Şebek589 hediye yollayın lütfen bende size yollarım kızım :)

    12. 835salyangoz923

     ben sana hediye gönderiyim sende bana olur dersen ekliyim ama karşılıklı

    1. eda

     hediye gönderene gönderirim doğru düzgün gönderirseniz bende güzel gönderirim.302hindistancevizi94

   1. Ada

    Arkadaşlar 704Kivi658 e hediye gönderince o da size hediye ve paylaşım kodu gönderiyor ben yaptım paylaşım kodum geldi çokk güzel hergün gönderin ve evinin her odasını beğenin

    Yanıtla
   2. büşra

    tamam ben hepinize gönderirim ama sizde gönderinn tamam mı ??? Ayrıca bilen bana hile kodlarını versin please :))

    Yanıtla
   3. luna

    arkadaşlar bnm paylaşım kodum 997Hindistan951 bna hediye gönderene bnde gönderirim söz veriyorum bu arada çalışma masası yollarmısınıss ….

    Yanıtla
    1. luna

     arkadaşlar bn luna bu ikinci hesabım bunada hediyeler yollarsanıs sevinirim hem karşılıkda veriyorum zaten biliyosunuss 947Bakır059

    2. cemre

     bana da hediye gönderin mesaj atın bende size karşılık verirrim söz veriyorum paylaşım kodum
     513Fox414

   4. 515Devedikeni108

    515Devedikeni108 benim paylaşım kodum 25 levelim lütfen bana hediye gönderin ve evimi beğenin bende size hediye gönderip evinizi beğenirim erkek kız farketmez bekliyorum şimdiden tşk ederim =)

    Yanıtla
   5. 515Devedikeni108

    515Devedikeni108 benim paylaşım kodum 25 levelim lütfen bana hediye gönderin ve evimi beğenin bende size hediye gönderip evinizi beğenirim erkek kız farketmez bekliyorum şimdiden tşk ederim :)

    Yanıtla
   6. kristen

    millet ben 32. seviyeyim bir görev geldi olmuyor başka görev vermiyor isteyen eklesin 788inci275 bu arada basit basit hediye göndermeyin zaten bende hepsi var isteyen odamı salonumu muzık odamı ve dondurmacımı zıyaret edebilir

    Yanıtla
   7. natalie

    564plaj893 bana hediye gönderene bende gönderim ayakkabı koltugunu gonderene bnde iyi bir hediye gonderirim

    Yanıtla
   1. gfntyu

    arkadaslar 1 gunde 20 tane arkadaslık ıstegı geldı tesekkur ederım ama herkese sırayla hedıye yolladıgım ıcın sıze hedıyeler gecıkmeyle gelmıs olabılır ama bu sızı sattıgım anlamına gelmezz tabıı kı :)
    hedıye yollamaya devamm :)

    Yanıtla
   2. gfntyu

    arkadaslar buradan heryeşe ulasabılırsınız tesekkürler. dısney superbıa ıle ılgılı hersey burdaa :)

    Yanıtla
    1. esra

     o çantaya gereq yoq karakteri düzenleden herhangibi canta al yada dier çarından yolla

    2. inci

     sadece normal çanta takacakssın yani karakterini düzenleye gir ve ordan aksesuarlara tıkla ordan bir çanta seç bu kadar

    3. Gizemli

     Alp seni ekledim çıkabilir miyiz? Süperbia adım Mia paylaşım kodum 515Papatya631

  1. irem

   arkadailar benim adım 103tekboynuz717 hediye yollayan herkeze karşılık vericem lütfen evini beğenicem !!!! ve hediye vericem

   Yanıtla
  2. 515Devedikeni108

   ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ Arkadaşlar şu an 32 levelim ve bir görev var lütfen 32 levelden yüksekler cevaplasın. Görev şu: Salonu biraz dekore etmenin ve daha da güzelleştirmenin zamanı geldi Duvara iki dekorasyon koyalım ve tavana harika bir lamba asalım tavandaki lambanı değiştir salon duvarlarına iki dekorasyon koy zaten iki tane dekorasyon varsa, yerlerini değiştir lütfen yardım edin. Paylaşım kodum 515Devedikeni108 ekleyin hediye gönderin evimi beğenin bende size aynısını yaparım

   Yanıtla
   1. 515Devedikeni108

    ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ Arkadaşlar şu an 32 levelim ve bir görev var lütfen 32 levelden yüksekler cevaplasın. Görev şu: Salonu biraz dekore etmenin ve daha da güzelleştirmenin zamanı geldi Duvara iki dekorasyon koyalım ve tavana harika bir lamba asalım tavandaki lambanı değiştir salon duvarlarına iki dekorasyon koy zaten iki tane dekorasyon varsa, yerlerini değiştir lütfen yardım edin. Paylaşım kodum 515Devedikeni108 ekleyin hediye gönderin evimi beğenin bende size aynısını yaparım,

    Yanıtla
    1. masal

     çok basit ben o seviye de değilim ama iki tane duvar aksesuarı al varsa ve takılıysa odanı düzenleye gir ve yerini değiştir. bir tane de lamba al ve tavana as.

   2. kristen

    aslında banada aynısı oldu denedim denedim bulamadım sonra dondurma dükkanına ısıklar koydu solanada duvar susu koydum nasılk oldu anlamadım amam balamala gectım umarum yardımııcı olurum

    Yanıtla
    1. 938Hindistan770

     eveeet oldu ama nasıl oldu bende bilmiom sadece odayı dekore ediyoudum lamba falanda asmadım

   3. berfin

    bende o görevi geçememiştim ama sonra dondurma dükkanın a lamba koydum salona lamba astım gene olmadı sonra salondaki duvar süslerini (2 tane)dondurma salonuna taşıdım.

    Yanıtla
  3. 515Devedikeni108

   515Devedikeni108 bana hediye olarak yeşil tavan lambası gönderin karşılığında ne isterseniz size gönderirirm paylaşım kodunuzu yazmanız yeterli.

   Yanıtla
  4. sena

   302hindistancevizi94.arkadaşlar bana hediye gönderenlere fazlasıyla karşılığı verdim.hediye gönderenlere teşekkürler.onlara davul seti,elbise ve koltuk gibi güzel şeyler gönderdim. bana hediye gönderirseniz. varsa istediğinizi ya da güzel hediye gönderirim.

   Yanıtla
   1. 479Kuş995

    eğer arkadaşa ihtiyacınız varsa beni ekleyebilirsiniz , levelim 41 , paylaşım kodum 479Kuş995 isteyenler ekleyebilir =) istediğiniz hediyeyi gönderirim …

    Yanıtla
    1. zehra

     ya sen 36. leveli nasıl geçtin lllütfen söyle bi daha söylüyorum tam 5 aydan fazla uğraşıyorum geçmek için hiç abartmıyorum gerçek ten yardım edermisin

    2. ezgi

     canım bn ile arki oolurmusun sen bana ben sana hediye gönderirim paylaşım kodum işte şu:
     678Göl067

    1. 224karga901

     bana güzel bişeyler yollayın bende size sizi seviyorum oyunun sahibi ben keşfedip disney channela başvurdum oyunun birincisiyim ama hatadan dolayı geri gözüke bilirim ama oyunun sahibiyim inanın bana

    2. zeynep

     bana lütfen hediye gönderin lütfen 694Kar021 lütfenn çalışma masası gerekiyo veya herhangibi bir şey olabilir

    1. hasan

     benim paylaşım kodum 774Papatya108 arkadaş ekleyebilirsiniz hediye gönderip odamı beğenirseniz aynısını bende yaparım

    2. halktan biri

     ARKADASLAR LÜTFEN YARDIM EDİN!BİR GÖREV VAR Bİ TÜRLÜ GEÇEMİOM DİOKİ YENİ LÜKS SALONA GİT VE YATAK ODANIN ZEMİNİNDE HARİKA GÖRÜNECEK ÖZEL BİR ŞEY SATIN AL DİO YENİ LÜKS SALON NERESİ YAPAMADIM NOLUR BANA YARDIM EDİN PAYLAŞIM KODUM 383bülbül101 EKLEYEBİLİRSİNİZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>