Sinem Ceceli Kimdir Vikipedi

Sinem Ceceli, ünlü ses sanatçısı Mustafa Ceceli Beyin biricik eşi olarak tanınmaktadır. Ünlü isimlerin hayranları her zaman ünlülerin aileleri hakkında da bilgi almak istemektedir. Bu yüzden Sinem Ceceli kimdir gibi sorularla muhatap oluyoruz. İnternet ortamında Sinem Ceceli hakkında sınırlı sayıda bilgi olsa da sizlere ünlü isim hakkında elimize geçen bilgileri sunacağız.

Sinem Ceceli biyografisi

Sinem Ceceli 1987 tarihinde dünyaya geldi. Şuan 29 yaşında olan Sinem Ceceli İstanbul ilinde dünyaya gelmiş olup bu ilde yaşam sürmeye devam ediyor. Kendisi tasarım mühendisliği mezunudur. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra mesleği ile alakalı çalışmalar yaptığı bilinmektedir. Yıl 2008’i gösterdiğinde Mustafa Ceceli ile evlenince herkesin tanıdığı ve merak ettiği bir isim haline gelmiştir. Uzun zamandan beri mutlu bir evlilik süren çifte Allahtan huzur dolu bir ömür dileriz.

Sinem ve Mustafa Ceceli resimleri

Ünlü çift magazin dünyasında sıklıkla yer almadığından dolayı birlikte olan çok az sayıda resimlerine ulaştık. Kendilerini magazin dünyasında gördüğümüz sürece elbette yeni fotoğraflar elimize geçecektir. Bu yüzden ilerleyen günlerde ünlü çiftin yeni resimlerini de sizlerle paylaşacağız.

Sinem Ceceli sesinin güzel olduğunu Mustafa Ceceli ile yapmış olduğu düette de bir kez daha göstermeyi başardı. Mustafa Ceceli hayranları eminiz ki Sinem Ceceli’nin de sesini en az ünlü sanatçı kadar beğenmiştir. Yapılan güzel düeti sizlere tekrardan hatırlatmak için youtube videosunu sayfamızda paylaşmak istiyoruz. Çiftin yapmış olduğu düette söylenen şarkının adı “iyi ki varsın”. Bu şarkıyı Arın adındaki çocukları için yaptıkları bilinmektedir.

Mustafa Ceceli Beyin hayranları kendisini aşırı derecede sevdiği için bazı hayranları Sinem Hanımı kıskanıyor diye düşünebilirsiniz ancak Mustafa Ceceli Bey mütevaziliği ile ön planda olan bir kişi olduğundan dolayı hayranları eşini de en az kendisi kadar sevmektedir. Göz önünde olan şeyler kısa süre içerisinde yıpransa da Mustafa Ceceli ve Sinem Ceceli aşkı hiçbir şekilde yıpranmadı ve ilk günkü tazeliği ile devam ediyor. Yüce Mevlamızdan bu güzel çifte bir ömür boyu mutluluk dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. ela dedi ki:

    sen benim sin

11 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar