Simge Fıstıkoğlu Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Kilosu Nereli Resimleri Biyografi

Simge Fıstıkoğlu Biyografi

Simge Fıstıkoğlu fotoğrafları Simge Fıstıkoğlu kaç Yaşında, Simge Fıstıkoğlu Vikipedi gibi meraklı arayışlarınıız edindiğimiz bilgiler dahilinde sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Yazımızda Spor spikerliği ve yorumculuğu yapan  Simge Fıstıkoğlu hayatı hakkında bilgiler.

Simge Fıstıkoğlu, 12 Aralık 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Doğum yeri Yeşilköy İstanbul’dur. Eğitim hayatına da yine doğduğu şehir İstanbul Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu’nda başlamış ve Lise eğitimini ise Selim Pars Koleji ve Beyoğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Ardında Üniversite eğitimi için yine İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nü tecrcih eden ve 2005 yılında mezun olan 1.69 boyundaki 30 yaşındaki güzel sunucu üniversite yıllarının ardından mezun olduğum bölümle hiç alakası olmayan estetik ve tasarıma merakını ve yazı yazma isteğini giderebilmek için  Elle Decor isimli dekorasyon dergisinin kapısını çaldı 3 ay staj eğitiminin ardından stil editörü konumuyla görev yapmaya başladı. Yazı yazma merakının yanı sıra konuşmayı ve soru sormayı sevdiğimi fark edince, televizyon hayatı serüveni başlamış oldu.

Simge Fıstıkoğlu Kariyer

Simge Fıstıkoğlu 2006 yılı itibarıyla televizyon hayatına Habertürk ekranlarında başadı. 2009 Ağustos ayına kadar spor spikeri ve editörü olarak çalıştı  Türk ve dünya futbolunun bir çok ünlüleri Fatih Terim, Ersun Yanal, Vicente Del Bosque, Şenol Güneş, Ertuğrul Sağlam, Hamit Altıntop,Kerimoğlu, Mehmet Aurelio, Hakan Şükür, Arda Turan, Emre Belözoğlu, Rüştü Reçber, Servet Çetin, Tümer Metin, Nihat Kahveci, Halil Altıntop, Mevlüt Erdinç, Nuri Şahin, Tugay, Ozguncel.com, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Philip Holosko, Colin Kazım Richards gibi başarılı isimleriyle röportajlar yaptı. Ağustos 2009’dan sonra ise Haberturk Televizyonu Spor Müdürü görevine atandı. 2011 yılına kadar sporla ilgili her konuya doyan sevimli sunucu ,2011 Mayıs ay itibarıyla bir kez daha kabuk değiştirme ihtiyacı duydu ve Gece kuşağında yer alan 1 Gün isimli TV programa başladı. Meral Akşener, Suat Kılıç, Sırrı Süreyya Önder, Ozguncel.com Oktay Vural gibi siyasetçilerle sunumlar yaptı.   edebiyat,sanat, sağlık, spor, sinema ve müzik dünyasından bir çok ünlü ismi konuk etti. 16 Eylül 2011 tarihinde Habertürk kanalıyla yollarını ayıran Simge Fıstıkoğlu kısa süreliğine A Haber televizyonunda Son Durak isimli haber programını sunmaya başladı. 2012 şubat ayında tekrar Habertürk ekranlarına geri dönen güzel sunucu halen aynı kanalda program yapmaya devam ediyor. Müzik, piyano, seyahat etmek ve farklı yemekler tatmaktan keyif alıyor.

Simge Fıstıkoğlu Resimleri

Simge Fıstıkoğlu Fotoğrafları Görsellersimge+fistikoglu+07

simge+fistikoglu+08  simge+fistikoglu+06 simge+fistikoglu+05 simge+fistikoglu+04 simge+fistikoglu+00 simge+fistikoglu+01 simge+fistikoglu+02

Sponsorlu Bağlantılar

18 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar