Selman Okumuş Mukabele izle | Selman Okumuş Yasin izle

Selman Okumuş, Selman Okumuş Mukabele izle, Canlı izle Selman Okumuş Mukabele 2012, Geçtiğimiz sene Star TV ekranlarından tüm Ramazan ayı boyunca mukabele okuyan değerli hoca efendi Selman Okumuş bu senede yine ekranlarınızda olacak. Sesi ve güzel okuyuşu nedeniyle oldukça beğenilen ve tercih edilen Selman Okumuş hakkında bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Kendileri Dünya Kuran-ı Kerim Okuma Şampiyonu ve Hafızdır. Geçtiğimiz sene Ramazan ayında Mimar Sinan eserlerinden biri olan 1580 yılında  istanbul Tophane’de yapılan Kılıç Ali Paşa Camii’den canlı olarak her gün 11.00′de  Star TV ekranlarında yayınlanmıştı.

Selman Okumuş Kimdir? hayatı, biyografisi 2000 ve 2004 yılları arasında yapılan Dünya Ezbere ve Kuran’ı Kerim Okuma Şampiyonu olmuştur. Selman Okumuş’un programında ayrıca Kuran’ı Kerim’in belli sûreleri ve bu sûrelerin ne zaman, nerede, kaç ayet olarak indiği, ve ne gibi mesajlar verdiği konusunda ayrıntılı açıklamalar yapılmıştı ve ayrıca Ayetlerin Türkçe meali de eş zamanlı olarak ekranda yayınlanmıştı.

Selman Okumuş tarafından okunan mukabele programının tekrarı ramazan ayı boyunca her gece 03.15′de tekrar bölümleri halinde sunulmuştu..

STV ekranlarından ve bazı kanallardan Ramazan boyunca 19 Ağustos Perşembe gününden itibaren hafta içi her gün canlı mukabele izleyebilirsiniz.

Selman Okumuş Yasin Suresi izle

[pro-player width=’530′ height=’280′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=GcYB0dFJm9I[/pro-player]

2012 Yılı Ramazan Ayı Boyunca düzenlenecek olan Selman Okumuş Mukabeleleri hakkında detaylı bilgiye ulaştığımız taktirde konumuz tekrar güncellenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

16 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar