Seçkin Özdemir Kimdir? Boyu Kaç Yaşında Nereli? Hayatı Vikipedi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Aşk Hikayesi Korkut Ali Kimdir? Biyografi

Seçkin Özdemir Biyografi

Seçkin Özemir Hayatı hakkında bilgi, Seçkin Özdemir doğum tarihi 25 Ağustos 1981 yılıdır. Doğum yeri  İstanbul ilimizdir. Mesleği; Dizi, sinema oyuncusu, Dj, Radyo ve televizyon programcısı, sunucu. Gelecek yazımızda Seçkin özdemir Resimleri fotoğrafları görselleri hakkında paylaşım yapacağız. Ayrıca Twitter ve facebook hesaplarını ve Seçkin Özdemir sevgilisi kim? var mı? sorusunu yanıtlayacağız.

Seçkin Özdemir eğitim hayatına doğduğu şehir İstanbul’da başladı. İngilizce bilmektedir. İlk, ortaokul ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümünü başarı ile bitirdi. Eğitimini tamamladıktan sonra tekrar doğduğu şehire seckin-ozdemir-korkut-alidönen 180 cm boyu civarındaki, mavi gözlü, sarı saçlı Seçkin Özdemir  Kariyeri; Üniversite eğitimi için gittiği Kocaeli’de bölgesel yabancı müzik yayını yapan “Red Fm”  radyosunda prgram sunumu yaparak başladı. 2002-2004 yılları arasında “Brainstorm” adlı radyo show ile büyük bir ilgi yakaladı. Daha sonra Türkiye’nin Turistik bölgeşeri  Antalya, Bodrum ve İstanbul’da bir çok kulüpte dj’lik yaptı.

2004 İstanbul “My Radio”da drive time’da interaktif bir radyo show sundu. 2004 yılında“Number 1’da televizyon programı sunmaya başladı. 2005 yılında “Faraş” bir program ardından, 2006 senesinde Türkiye’nin en büyük gençlik kulubü Turkcell Gnctrkcll’le çalışmaya başladı. Ozguncel.com İstanbulda Seçkin Özdemir Müjdat Gezen Sanat Merkezin’de tiyatro eğitimi aldı.

Seçkin Özdemir Oynadığı Diziler , ABinboa Vodka, kbank, Ülker, Coca-Cola ve Gnctrkcll reklam filmlerinde oynadı. 2008 Dizi televizyon dizi hayatına Atv’nin Yaban Gülü dizisinde Burak karakteri ile başladı.2011 yılında yine başarılı atv dizisi Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan’ın sevgilisi Leo Karakterini canlandırdık.  Al Yazmalım dizisinde Özge Özpirinçci başrol oynadı. Şu anda Fox TV ekranlarında başlayan Bir Aşk Hikayesi Dizisinde Korkut Ali rolü ile öksüz yetim bir genci canlandırıyor. Buradan Bir Aşk Hikayesi Oyuncu Kadrosu adlı yazımıza ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Seçkin Özdemir Kimdir? Boyu Kaç Yaşında Nereli? Hayatı Vikipedi” üzerine 12 düşünce

  1. Tuğçe

    Keşke yan Yana fotoğrafımız olsa.hic olmazsa ikimize ait hayatında bir kesit hayranın falan değilim çok yakışıklı olmasan da çekici ve tatlısın kabul etmeliyim ki bir gün karşılaşmayı isteyecek kadar seviliyorsun kim bilir belki bir gün karşılaşırız.cok uzatmak istemiyorum okurken sıkılma.yazmak saçma yüzüne söylemek varken kendimi aptal gibi hissettiriyorsun.ama yazıyorum işte iz bırakan olmayı seviyorum.

    Yanıtla
  2. esra

    senin büyük hayranınım bir aşk hikayesindeki rolünü çok beğeniyorum bir aşk hikayesi baştan başlasın.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>