Salih Uçan Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Kariyeri Hayatı Biyografi Golleri

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Futbolcu Salih Uçan Kimdir?

Salih Uçan hayatı hakkında bilgi, Salih Uçan boyu Kaç yaşında nereli? gibi bir çok cevapsız sorunun yanıtını ayrıntışı olarak paylaşacağız. Salih Uçan futbol kariyeri, golleri hakkında da edindiğimiz kadarıyla detaylı bilgi sunmaya çalışacağız. Salih Uçan biyografi: Doğum tarihi 6 Ocak 1994 yılıdır. Doğum yeri Muğla ilimizdir. Çocuk yaşta merak sardığı Futbol sevdasına ilk olarak 1994’te Marmaris Belediyespor ile başlamıştır. Profesyonel futbol kariyerinde ise Salih Uçan 2008 yılında transfer olduğu İzmir Bucaspor devam etmiştir. 19 yaşındaki ortalama 1.80 cm boyundakigenç futbulcu oyuncu orta saha olarak adından söz ettirecek kaliteye ulaşmıştır. Salih Uçan 2010 yılında resmi anlamda profesyonelliğe geçiş mukavelesi imzalayarak resmi as takım kadrosuna yükseldi. Daha sonra ise sürpriz bir gelişme ile Türkiye’nin devleri arasından bulunan Fenerbahçe spor Ozguncel.com klübü ile anlaşarak Süper lig hayalini gerçekleştirmişir. Salih Uçan Fener’e maaliyeti ise Okan Alkan ve 1,4 milyon Euro olmuştur.  Salih Uçan Fenerbahçe formasını ilk kez Ziraat Türkiye Kupası Göztepe maçında gişmiştir. Kıvırçık saçlı yakışıklı futbolcu görünümüyle kızlarında kısa zamanda ilgisini çekmiştir. Salih Uçan sevgilisi kim var mı? bilmiyoruz. ilerde magazin dünyasına düştüğünde sitemizde yayınlanacak.

Salih Uçan Resimleri Fotoğrafları Görseller

salih ucan kariyeri salih ucan kimdir salih ucan resimleri salih ucan hayati

Sponsorlu Bağlantılar

Salih Uçan Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Kariyeri Hayatı Biyografi Golleri” üzerine 7 düşünce

  1. zeynep

    salih uçan seni çok ama çok seviyorum ben orduda oturan 13 yaşında bir kızım I LOVE YOU. Follow me im DaRk DiReCtİoNeR in Twitter.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>