Salih Kuşu Oyuncuları Salih Kuşu Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Show TV Salih Kuşu Dizisi Oyuncuları

Türkiye’nin en başarılı özel televizyonlarından biri olan Show TV 2013 yaz sezonuna yep yeni bir proje ile giriş yapıyor. Önceki sezonlarda izlenmek rekorları kıran Show Tv çok yakında yayına girecek olan Salih Kuşu dizisi için gün sayıyor.

Kısa süre sonra izleyici ile buluşacak olan kanalda? Salih Kuşu oyuncu kadrosu kimler? netleştiğinde sizlere sunacağız. Yazımızın devamnıda Show TV 2013 Salih Kuşu konusu, Salih Kuşu ne zaman başlayacak? sorularının da yanıtına ulaşabilirsiniz.

Salih Kuşu Dizisi önceki projeleri ile adından çokça söz ettiren Süreç Film yapımcılığı tarafından hazırlanıyor. 2013 Nisan ayı itibarı ile yayına girmesi bekleniyor. Dizinin senaroysunu ise başarılı isim Gani Müjde hazırlıyor.

Salih Kuşu Oyuncu isimleri

Levent Ülgen Bahtiyar ve Salih Bey rolü

salih-kusu-bahtiyar-levent-ulgen

Salih Kuşu Dizisinin Konusu

Bahtiyar karısı, iki çocuğu, kaynanası ve sürekli sorun yaşadığı kayınçosi ile birlikte yaşam mücadelesi veren fakir bir ailenin reisidir. Hayatta kalma mücadelesini sürdürmek için sokaklara düştüğü bir günün gecesinden biraz dinlenmek amacıyla uzandığı boş bir bankta hayatını tamamen değiştirecek bir talih kuşu ile karşılaşır.Bahtiyar yanına gelen bir kaç resmi adam tarafından uyandırılır ve Ozguncel.com günlerdir aranan zengin bir holding sahibi olan “Salih Bey” sanılarak yaşadığı köşke götürülür. Bu hayatı seven sefil bahtiyar Salih Bey rolünü üstlenir, daha sonra da aile fertlerinide çeşitli gerekçelerle köşke getirmeyeçalışır. Salih Kuşu dizisi oyuncu isimleri, resimleri rolleri, fragmanı da yakında eklenecek.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Güncel

10 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)