Sağlık Ocağı Randevu Alma Aile Hekimi MHRS Online Telefonla Sıra Al

Gelişen teknoloji ile içli dışlı olmaya başlayan Türkiye bir çok işlemin internet üzerinden yapılmasını sağlayan E Devlet sistemini 2000 yıllarda tamamen devreye soktu. Bir çok resmi devlet dairesi yanı sıra, sağlık sektöründe de yenilikler getiren İnternet Randevu sistemi halk tarafından benimsenmiş durumda.

Önceki nesil için zor da gelse yeni nesil ve sonraki kuşaklar için dijital teknolojinin kolaylıkları ile mecburen tanışıyorlar. Büyük bir çoğunluğu memnun eden online randevu sistene artık sağlık ocağı randevu sistemi de ilave edildi. Yani artık semtinizdeki sağlık ocağına da gitmek için evinizden sıra alacaksınız. Bilgiozetim.com Bazıları için olur mu öyle şey şuraya da gitmek için internetten sıra mı alınır mış? ne saçma uygulama yorumlarını yapsa da sistem tamamen oturduğununda gayet başarılı ve işe yarar bir uygulama gibi görünüyor. Tabi eğer birileri okey oynarken sıra bekleyenlere “sistem çöktü” cümlesini kurup işin kolayına kaçmazsa… aile-hekimligi-sira-alma

2013 2014 MHRS sağlık ocağın randevu sistemi Temmuz ayı itibarı ile uygulamaya girdiği tarihten itibaren 10binlerce insana sıra verdi.  Aile hekimlerinden randevu almak için size sunulan seçenekler arasında alo 182 telefonu arayabilir veya mhrs.gov.tr resmi web sitesi üzerinden TC Kimlik numaranız ve size özel şifreniz ile “Aile Hekiminden randevu al” düğmesine tıklayarak sıra alabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. kaan dedi ki:

    Randevu alicam

20 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar