Rihanna Makyajsız Hali | Rihanna Çok Özel Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Rihanna Makyajsız Hali

Rihanna Çok Özel Resimler, Rihanna fotoğrafları, Rihanna without make up, Rihanna’nın çirkin halleri gibi aramalarınıza yanıt vermeye çalıştık. Dünya’nın en çok tanınan ve dinlenen afro amerikan siyahi şarkıcının hic görmediğiniz halleriniz sizler için araştırdık. Rihanna 2012 yeni imajı sarı turuncu saç rengi da çok konuşuluyor.. Bildiğiniz gibi Televizyon ekranlarındaki özel efettler, boya, makyaj, albüm kapaklarındakü pürüssüz fotoğraflar bunlar hep sanal aleme ait. Fotoshopun maharetlerinden uzak yüzleriyle ünlüler böyle görünüyor. İlerleyen yazılarımızda Ozguncel.com ailesi olarak yabancı ünlülerin makyajsız hallerini, yerli ünlülerin makyajsız hallerine ait görselleri paylaşmaya devam edeceğiz. Daha önceki yazılarımızda Beyaz Show‘a konuk olan Alexsandra Stan’ın makyajsız resimlerini, fotoğraflarını araştırıp paylaşmıştık. Dünyaca ünlü brezilyalı güzel manken Adriana Lima’ninda makyajsız halini sizler için araştırıp yayınlayacağız.

Rihanna Makyajsız Resimleri

Rihanna’nın hazırlıksız yakalanan fotoğrafları hakkındaki düşüncelerinizi alt kısımdaki yorum bölümünden ekleyebilirsiniz. Tabi bazı resimler henüz 16-17 yaşındayken cekilmiş bebek yüzlü haline ait..

Sponsorlu Bağlantılar

Rihanna Makyajsız Hali | Rihanna Çok Özel Resimleri” üzerine 5 düşünce

  1. melodi

    RİHANNA SEN HER HALİNLE BİZİM LİDERİMİSSİN ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK AMA ÇOK GÜZELSİN!!!!!

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>