Reza Zarrab Kimdir Kaç Yaşında Nereli Vikipedi Biyografi Resimleri

Rıza Zerrab kimdir?

Ebru Gündeş kiminle evlendi? İranlı olduğu bilinen aynı zamanda ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in Azerbaycanlı kocası Reza Zarrab Hayatı hakkında bilgi vereceğiz. Reza Zarrab nereli?, Rıza Zerrab vikipedi, Reza Zarrab Ebru Gündeş resimleri. Yakın zamanda beraberlikleriyle güdeme gelen ve ardından adından çokça söz edilen bir İşadamı Azeri asıllı olan Reza Zarrab aynı zamanda bestecidir. Ebru Gündeş’le bu aralar birbirlerine çok pahalı hediyeler alarak servet gösterişi yaptıkları haberleri ile gündeme gelmiştir.

Reza Zarrab Kaç Yaşında Nereli?

Sanatçı Ebru Gündeş’le olan birlikteliği ile gündeme geldi. Şu aralar Ebru Gündeş ve Reza Zarrab arasında 520 milyon liralık bir hediye ardında da 540 liralık bir araba daha ardından da bir işyeri ardından da milyon dolarılık bir yarış atı, onun ardından 1 milyon euroluk yazlık 2 53 milyon euroluk tane de boğaz manzaralı yalılar..

Reza Zarrab Resimleri

Reza-Zarrab reza_zarrab iste_ebru_gundes_ve_esi_reza_zarrab

Ailelerin katılımıyla Gündeş’in Kemer Country’deki evinde 10 Şubat 2010 tarihinde kıyılan nikahla evlendiler. Gündeş nikahtan sonra yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Reza Zarrab’la, bir yıldır devam eden birlikteliğimizi aile içinde kıydığımız bir nikâhla resmileştirmiş bulunmaktayız. Yakın zamanda bebek sahibi de olan Ebru Reza Zarrab çiftinie mutlulukar dileriz. Ayrıca Ebru Gündeş açıklamasında; Yanımızda olan ve mutluluğumuzu paylaşan tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Reza Zarrab, üçüncü evliliğini yapan 36 yaşındaki eşinden tam 10 yaş daha genç. Ebru Gündeş’in Azeri Besteci ve işadamı eşi Reza Zarrab hayatı hakkında bilgiler sunduk.

Sponsorlu Bağlantılar

10 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar