Pttcell Tarifeleri PttCell Fiyatları Pttcell Kampanyaları

Pttcell Hizmetleri Nelerdir?

2013 Pttcell Fiyatları, Türkiye’nin en büyük GSM şirketleri Turcell, Avea, Vodafone’a rakip olarak Posta Telefon Telgraf hizmetleri sunan PTT firması da atılımda bulundu. PttCell adı verilen yeni GSM merkezi 2013 yılı itibarıyla faaliyete girdi. Yanılmıyorsak uygun fiyatlarla hizmet sunan diğer bir GSM cep telefonu hat firması ise BimCell firması oldu.

Ülkemizdeki bu dört dev arasında en büyük pay hiç şüphesiz bir zamanlar Telsim olarak tanıdığımız şirketin yeni sahibi olan uluslararası firma Vodafone. Pttcell’de bu dev pastadan payını alabilmek için büyük yatırımlar yaptı. Tabi bu rekabet hat sahiplerinin yüzünü güldürecek. Yakon zamanda Pttcell’in indirimli tarifelerine karşılık olarak 2013 Turkcell kampanyaları, Avea İndirimli Tarifeleri, ya da 2013 Vodafone İndirim Kampanyaları gibi bir çok yeni hizmet ortaya sunulacak.

Çıkışı ile GSM hizmeti kullanıcılarını sevindiren Bimcell Yeni indirimleri hakkında bilgi edindiğimiz taktirde siz değerli takipçilerimiz için sürekli güncelleyeceğiz.

pttcell fiyat

PTTcell Nedir? Haberi Video izle

Pttcell tarifeleri

Pttcell tarifeleri ; 2013 Mart ayı sonunda PTT şubelerinde faaliyete girmesi beklenen Pttcell 5 dakikası her yöne 30 Kuruş ve extra olarak 3.000 dakika’da bedava tarifesi, Sanıyoruz ki şu an aktif olarak hizmet veren Cep telefonu hat firmaları Vodafone, Turkcell, Avea, Bimcell karşısında en uygun tarife Pttcell tarafından sunuluyor. Eğer sizlerde PttCell öğrenci, kamu, çalışan gibi tarifeler konusunda ayrıntılı bilgi sahibiyseniz alt kısımdaki yorum bölümü aracılığıyla Pttcell tarife hizmetleri hakkında bilgi paylaşımında bluna bilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

17 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar