PhotoFunia Türkçe Resim Fotoğraf Efekt Verme İndir Gezginler 2012

Sponsorlu Bağlantılar

PhotoFunia Türkçe Resim Fotoğraf Efekt, PhotoFunia indir Gezginler 2012, PhotoFunia çılgınlığı yüz tanıma tekniği ile bilgisayarınızın web kamerası aracılıyla dilediğiniz poz şekline uygun fotoğraflarınıza efektler katabilme imkanı sunan eğlenceli bir site. PhotoFunia sayfasına resimlerinizi, fotoğraflarınızı yükleyip, birbirinden farklı ilginç komik ve sayısı oldukça fazla olan hazır efektleri kullanarak, kısa süre içerisinde seçmiş oldu efekte göre yeni jenerasyon fotoğrafınızı eğlenceli ve komik bir şekle sokabiliyorsunuz.

 

Ve işin güzel yanı Türkler Tarafından büyük ilgi bören PhotoFunia artık Türkçe dil desteği ile hizmet vermekte. PhotoFunia sayfasında “hakkında” bölümünden ülkelere göre çevrilen dilleri gördükten sonra site kurucuları ile yaptığımız yazışmalar sonucu photofunia menülerinde ve uyarılarında çıkan yabancı mesajları Türkçe olarak tekrar düzenledik. Çok kısa bir zaman içerisinde PhotoFunia sitesi üzerinde gerekli güncellemeleri yapıp bilgilendirme mesajı attılar. Bugün itibarı ile Türkçe dil desteği site navigasyonu içerisine eyerleştirildi. Photofunia.com sayfasını ziyaret ederek en alt kısımda bulunan menüden dili Türkçe dil seçeneğini işaretleebilir ya da direkt olarak bu adres üzerinden: tr.photofunia.com giriş yaparak menülerin sizi Türkçe olarak karşılamasını sağlayabilirsiniz. PhotoFunia Türkçe Resim Fotoğraf Efekt Verme tamindir, Gezginler 2012.

Sponsorlu Bağlantılar

PhotoFunia Türkçe Resim Fotoğraf Efekt Verme İndir Gezginler 2012” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>