Pes 2013 Klavye Tuş Ayarları Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Pes 2013 Klavye Tuş Ayarları Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Dünya’nın en çok tercih edilen bilgisayar destekli futbol, maç oyunlarından biri olan Pro Evolution Succor 2013 sürümü piyasaya çıktı. Rakiibi olduğu EASport destekli, Fifa 2013 oyununa bazı konularda fark attığı ortada, Türkçe dil desteği, futbolculardaki 3 boyutlu gerçekçilik görünümü vs.. Ayrıca Pes 2013 için Türkiye ligi takımları, Bazı futbolcuların gerçek görünümleri gibi yamalar da sürüşünce kullanıcı için daha büyük kolaylık ve tercih bakımından da üstünlük sağlamış oldu. Futbol severlerin en çok zorlandığı kısım ise Pes 2013 klavye ayarları. Bizlerde Ozguncel.com ailesi olarak taleplerinize yanıt vermek ve pratik bilgiler sunmak amacıyla Pes 2013  tuş ayarlarını nasıl yapabilirim? sorunuzu yanıtmak istedik. Resmi büyükmek için üzerine tıklayın. Pes 2013 oyunu ile ilgili sorunlarınızı bizlere alt kısımdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Pes 2013 Klavye Tuş Ayarları Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım” üzerine 2 düşünce

  1. hüseyin

    resimde gösterdiğiniz gibi yapdım fakat gene farklı tuslarla oyun oynanıyor bunu nasıl duzelte bılırım? şimdiden tesekkürler.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>