Pes 2015 Securom Hatası “Failed to initialize” Sorunu Çözümü

Pes 2013 “Failed to initialize” hatası kesin çözümü nedir?  Pes 2015 Securom Hatası nasıl çözülür?

PES 2015 oyuncularının orjinal olmayan versiyonlarından başınıza gelen bir sorunu mevcut. Pes 2015 “Failed to initialize” hatası illaki çoğunuzun başına gelmiştir bu sorun. Peki bu hatayı nasıl giderebiliriz? Arkadaşlar hata sebebi “rld.dll” isimli sistem dosyası bu hata nedeniyle oyunu oynayıp keyif almak yerine oyunu oynamaya çalışıp eziyet çekmeye başlanıyor. Hatanın kesin çözümü için yapmanız gerekenleri sizlere detaylı olarak anlatacağız

Öncelikle yama dosyalarını Virüs olarak algılayan sistem güvenliğini sağlayan Antivirüs programlarını devre dışı bırakmak gerekiyor.

Antivirüsünüzü devredışı bıraktığınız takdirde sorunu çözebilirsiniz. Bunun yanı sıra aşağıda verilen dosyaları PES2013′nin bulunduğu klasöre kaydedip üzerine yazdırdığınız taktirde bilinen yöntemlerle lisansladığınızda artık o baş belası sorun çözülmüş olacak.
Yamaya ait link çalışmıyorsa bu adres üzerinden: http://tinyurl.com/5tld7n5 DLL dosyasını indirin, PES2015  klasöründeki rld.dll dosyası ile değiştirin.. Eğer dosya çalışmıyorsa yorum atın araştırıp çözüm sunmaya çalışalım.

Sponsorlu Bağlantılar

12 Yorum Yapılmış.

 1. MUSTAFA dedi ki:

  nası yüklicez dll yi ya yükleyemedim

 2. kamil dedi ki:

  eywallah teşekkürler

 3. skyforce dedi ki:

  Arkadaşlar bende anti virüs programı olmamasına ragmen aynı hatayı alıyorum başka bir çözümü var mı?

 4. aa dedi ki:

  oluyor eyv.

 5. kuzey dedi ki:

  ARKADAŞLAR DLL Yİ İNDİRİNCE YİNE EĞER OYUN HATA VERİYORSA YAMA DOSYASINDAKİ PES 2013DEN GİRİN YOKSAY DİYİN ÇALIŞIYORR

 6. ufuk dedi ki:

  benim oyunu kurdugum yerde rld.dll dosyası diye bir sey yok ben sizin verdiniz doyayı indirdim oyunu kurdugum yere simdi ne yapmam gerekiyor

 7. burak dedi ki:

  şimdide secemu hatası verdi ya
  🙁

 8. Dennz dedi ki:

  Dostum benm bilgisayarımda virüs programı yok ama yinede bu hatayı alıyorum sorun nedir acaba ?

  • Ozguncel.com dedi ki:

   Eğer imkanınız varsa oyunun başka bir kopyasını tekrar indirin. ya da başka bir yama deneyin. ya da genelde başa gelen en büyük sorun işletim sisteminizin artık virüs yüzünden doğru düzgün işlem yapamaz hale gelmesinden kaynaklanıyor olabilir. Durum böyleyse bilgisayarınızı tekrar formatlayın.

12 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar