Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Osmanlı’ya hakaret eden Nurşen Mazıcı Kimdir?

Osmanlı Devletinin evliyalık derecesindeki Padişahlarına Veledi Zina diye hakaret eden sözde profesör son olarak yaptığı şuursuzca hakaretin özrünü Osmanlı hanedanlığının yaşayan torunlarına sundu. Veledi Zina nedir? ne demektir? sorusunu soranlarada dilimiz vardığınca açıklayalım. Koskoca Türkiye’de ağıza alınmayacak kadar yakışıksız ve şuursuz bir hakarettir… Babası belli olmayandır.. Uygunsuz ilişki sonucunda dünyaya gelen demektir. Umuyoruz ki anlamışsınızdır…
Kendisi Profesörmüş. Koca internet camiası Vidipedia özgür üniversitesi dahil hiç bir yerde kendisi hakkında bilgi mevcut değildir. Nurşen Mazıcı yaşı, doğum yeri doğum tarihi gibi bilgiler herhangi bir kaynakta bulunmamaktadır. Ozguncel.com ailesi olarak kendisi Nurşen Mazıcı hakkında verebileceğimiz tek bilgi mesleğinin profesörlük olduğudur. İlerleyen zamanlarda bilgi edindiğimizde Nurşen Mazıcı nereli? evli mi? gibi soruları da yanıtlamaya çalışacağız.
9 Kasım tarihinde TV 8’de yayınlanan sunuculuğunu Gökmen Karadağ’ın yaptığı Haber Aktif programına siyaset bilimci unvanı ile katılan Nurşen Mazıcı’nın açıklamaları tüyler ürperticiydi. Sanki nikah memurluğunu yapmış gibi.. hiçbir padişahın cariyesiyle nikahı olmadığını öne süren ve ağza alınmayaca derecede terbiyesizli boyutunda bulunan veled-i zina’ benzetmesini yapmıştı. Yaşayan Osmanlı Hanedan üyeleri Nurşen Mazıcı’nın yaptığı açıklamadan rahatsız olduklarını ve üzüntü duyduklarını belirtti. Bu durum üzerine Prof. Nurşen Mazıcı Şehzade Orhan Osmanoğlu‘na bir özür mektubu gönderdi.

“Sayın Şehzade Orhan Osmanoğlu,

29 Kasım 2012 tarihinde TV 8 Haber Aktif Programı’da “Muhteşem Yüzyıl” dizisi bağlamında yaptığım tespitin amacını aşarak üzüntü duymanıza neden olduğunu basından öğrendim.

Şahsınızdan ve diğer hanedan mensuplarından özür diliyor, İstanbul dışında olmamdan dolayı geciken özrümün kabulünü diliyorum”

Devleti Aliye Osmanlı olarak tanınan ve gerçek ünvanı Yüce Osmanlı devleti olan 622 yıllık ulu bir çınar hakkında böyle ağza alınmayacak itamlarda bulunduğu için kendisini esefle kınıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Biyografi

3 Yorum Yapılmış.

 1. Hakan diyor ki:

  Osmanlı gibi dürüst yönetim bulmuşsunuz da şimdi onlara çamur atmak kaldı. Şu anki Türkiye yönetimi ile Osmanlı’yı kıyaslayın. Hangisi daha müslüman? Zalimi başımıza alim yapmadıkları için mi suçlular? Kpss sınavında hak etmedikleri rakamları alanlara göz yumdukları için mi?, Ayasofya’yı kilise yapmadıkları için mi?, apo katilini “sayın” yapmadıkları için mi veledi zina Osmanlı Padişahları? Neymiş anaları nikahsızmış. Adam günde 5 vakit namaz kılıyor. Kuran-ı Kerimi ezbere su gibi bilen, O’na hak ettiği saygıyı gösteren insan göz göre göre zina yapacak. Kim öğretti bu kadar çok şeyi size:D

 2. Yusuf diyor ki:

  nurşen hoca, nerede ne söyleyeceğini çok iyi bilir. evlilik dışı ilişkiden doğan çocuğa veledi zina derler, yani zinadan dünyaya gelen çocuk. Osmanlı padişahları evlilik dışı ilişkiden meydana geldiyse, Nurşen hoca her zaman olduğu gibi gene doğruyu söylemiştir.
  padişahların hepsinin anası cariyedir. yani Padişah’ın nikahlı karısı değildir.

  • akrep diyor ki:

   nurşen hoca kendisini anlatmak istemiş yusuf sende balıklama dalmışsın ikinizde nurşen hocanın tarifine uyuyorsunuz

18 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)