Fox TV Not Defteri Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Fox TV Not Defteri oyuncuları kimler 2014 Not defteri konusu hakkında bilgi vermek istedik. Not defteri dizisinin oyuncuları kimdir vikipedi kaç yaşında gerçek adları biyografi özgeçmiş bilgilerini zaman içierisinde sizlere aktaracağız. Fox Tv ekranlarında yeni sürem dizilerinden kabul edilen Not Defteri Dizisi Konusu adlı yazımız ile karşınızdayız. Son anlarda ve oldukça doğal olarak bilhassa Arka sıradakilerden sonrasında Tv’de pekte kritik bir lise dizisi göremez olmuştuk. Not Defteri sanırız bu boşluğu kapatacak. Gerçiönceki günlerde Boynu Bükükler Dizisi Kanal D tarafınca gösterildi fakat o dizi daha fazla güldürü üstüne planlanmış. Not Defteri ise erçek yaşamdan kesitler sunan ve hayli ciddiçekilen bir dizidir.

Yapımcılığını Avşar filmin üstlendiği ve yönetmenliğini Ilgaz Giritlioğlu’nun yapacağı bu lise dizisinde Melisa Toros,Fatih Al, Ebru Özkan, Merve Oflaz benzer dizi dünyamızın yeni enç erkek oyucu ve kadın oyuncuları rol alıyor. Kariyerleri şahsına büyük çıkış yapması beklenen bu adlar ile yola belirecek olan Fox Tv, büyük reyting kaygıları taşımaktadır. Fox Tv bilhassa yayın yaşamına verecek verdiği Sana bir sır vereceğim dizisinden sonrasında bu diziden fazlaca büyük ümitler beklemektedir. Zira alacağı bir muvaffakiyet dizinin devamı şahsına fazlaca ehemmiyet taşımaktadır.
Not Defteri Dizisi Konusu

Gelelim Fox ekranlarında Pazartesi’den itibaren izleyeceğimiz bu dizinin mevzusuna. Dizi İstanbul’da Dersaadet isminde bir lisede geçmektedir. Lisenin bulunmuş olduğu semt normalde yoksul bir semt bulunmasına karşın sonradan toplu konutların uygulanması ile birlikte varlıklı ailelerde yerleşmiştir. BU ailelerin çocuklarıda yeniden bu liseye gidince okuldaki gelir dağılımdan gözle ortaya çıkar bir halde ayrışma meydana gelmiştir. Bir tarafta varlıklı akraba evlatları bir öbek kurarken, farklı olarak tarafta ise yoksul akraba evlatları diğer bir öbek meydana getirmiştir. Bu 2 alternatif toplumsal sınıfın evlatları durmadan bir birleri ile dövüş ediyorlar ve hiç geçinemektedirler.

Özellikle Eemen ve Ufuk adlı öğrenciler öbek öncüleri olarak adımbaşı ulusu gaza getirmekte ve dövüş belirmesi için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Tabi çocuklar içerisinde ancak dövüş yoktur. Aynı zamanda müthiş derecede aşklarda yaşanmaktadır. Bazı yoksul evlatların varlıklı kızlarla belirmesi vaka mevzusu vaziyetine getirilmiştir. Sadece yoksul bay öğrenciler değil, bununla birlikte varlıklı bay öğrencilerde kimi yoksul kızlarla çıkmaya başlayınca semtte dedikodu almış başını gitmiştir.
Not Defteri Hakkında

Tüm bu vakalar yaşanırken birde okula yeni bir Edebiyat öğretmeni atanmıştır. Mahir Soysal ismindeki bu edebiyat öğretmeni aslına bakarsak İstanbul’a bilhassa belirleme istemiştir. Çünkü seneler ilkin boşandığı külüstür partneri ufak kızı Zeynep2i Mahir hocadan saklamıştır. Mahir Soysal hoca ise onlara erişebilmek için bu okula bilhassa belirleme istemiştir. Okul ageldiğinde ise görmüş olduğu görünüm onu şok ettirmiştir. Çünkü okulda disiplin ve düzen sıfırdır. İlk derse girdiğinde gır gır şamata almış başını gitmiştir. Mahir hoca ise girmiş olduğu bütün derslerde şahsına göre kaideler bırakınca öğrenciler ile arası adamakıllı papaz meydana gelmiştir. Kendine yeni düşmanlar edinmiştir anlayacağınız.

Not Defteri Dizi Oyuncularının Resimleri Fotoğraf Galerisi

Not-Defteri-Melisa-Toros

İşte Not Defteri Dizisi mevzusu budur dostlar. Biz size özetlemek gerekirse özetledik. Sizinde bilhassa ilave etmek istedikleriniz mevcutsa lütfen bu sayfaya yorum olarak yazınız.

Not Defteri Dizisi Tanıtım Fragmanı Video izle

Sizce bu Fox TV Not Defteri dizisi tutar mı? Yayına devam etmesini ister misiniz? Başarılı buldunuz mu? İzlemeye değer mi? Olumlu olumsuz yorumlarınızı fikirlerinizi hemen paylaşın.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

1 Yorum Yapılmış.

  1. FEYZAN SOYKAN diyor ki:

    Super dizi hayatimda izlediyim en guzel dizi.

19 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)