Necati Şaşmaz Nagehan Kaşıkçı Evlilik Resimleri 12.12.2012

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Necati Şaşmaz Nagehan Kaşıkçı Nikah Fotoğrafları

Necati Şaşmaz Kiminle Evlendi? Polatın Alemdar’ın Gerçek Karısı Kim? Evet Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri yepyeni bir sürprizle karşılaştı.

Olur olmaz yerlerde, beklenmediği anlarda beliren Polat Alemda bu seferde gerçek hayatta Nikah Masasında belirdi. Sürpriz bir kararla kimseciklere haber vermeden evlenen Necati Şaşmaz Nagehan Kaçışçı düğün resimlerini ilerleyen zamanlarda sizler için paylaşacağız. Türkiye’nin en çok izlediği ATV dizilerinden biri olapolat-necati-sasmaz-dugun-resimleriMuhteşem Yüzyıl Dizisinde Mahidevran rolüyle tanıdığımız genç oyuncu  Nur Fettahoğlu ile ilişkisi olduğu yönünde haberlerle anılan Necati Şaşmaz, namı diyar Polat Alemda 12.12.12 çılgınlığı yaptı ve sürpriz bir kararla Ömer Lütfi Mete’nin yeğeni 1992 doğumlu Nagehan Kaşıkçı ile yıldırım nihakıyla evlendi.

Çiftimize mutluluklar diliyoruz. İlerleyen zamanlarda Polat Alemdar, yani Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaçışçı Düğün videosu izleyiçiye sunulduğu taktirde siz değerli takipçilerimiz için web sayfamızda yayınlanacaktır. Dilerseniz buradan Nagehan Kaşıkçı Kimdir? adli biyografi bilgileri yayınladığımız yazımıza ulaşabilirsiniz.

nagihan kasikci resimleri

necati-sasmaz-nagihan-kasikci-01

necati-sasmaz-nagihan-kasikci-02

necati-sasmaz-nagihan-kasikci-03

nagehan kasikci necati sasmaz resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Necati Şaşmaz Nagehan Kaşıkçı Evlilik Resimleri 12.12.2012” üzerine 4 düşünce

 1. Geri izleme: Polatın Karısı Nagihan Kaşıkçı

 2. Meltem

  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Polat Alemdar’ı çok yakışıklısınız evlendiğiniz eşiniz Nagehan Kaşıkçı kim? bilmiyorum ama çok şanslı düğün videosunu izlemek istiyoruz. mutluluklar.

  Yanıtla
 3. emine güzel

  Polat Alemdar ama ben sana aşıktım bana bunu yapamazsın :( Polat Alemder Evlendi haberini duyduğumdan beri ağlıyorum. Çok kıskanıyorum karınızı…

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>