2017 Ne Güzel Evim Başvuru Formu Doldur Star TV

Türkiye’nin uzun yıllardır izleyicisine umut olan yardımcı programı Ne güzel evim başvuru formu 2017 yılında da büyük bir ilgi görüyor. Ülkemizde yaşayan orta ve düşük gelirli insanların hayallerini gerçekleştirmeyi hedefleyen Ne Güzel Evim programı kayıtları için başvuru nasıl yapılır diyorsanız işte sizler için büyük bir fırsat. Türkiye’nin başta gelen özel televizyon kuruluşlarından biri olan Star Tv kanalı aracılığıyla her Cumartesi yayınlanan Ne Güzel Evim Programına katılım formu doldur işlemiyle birden bire hayatınızı değiştirmeniz mümkün.  2017 2018 sezonlarının başladığı bu yeni dönemde bundan önceki yıllarda mutlu edilen duygularına tercuman olunan aile sayısını daha da arttırmayı hedefleyen başarılı destek programı Ne Güzel Evim sunucusu kim? şeklinde arayışa giren değerli takipçilerimiz için de meraklarını gidermek adına bu bilgiyi de sunuyoruz. Sunumunu başarılı bayan genç bayan oyuncumuz Melike Emiroğlu Kimdir? isimli başlığını tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Sizlerde bu şansı elde etme hakkına sahipsiniz. Yapmanız gereken sadece yazımzızın devamındaki detaylar aracılığıyla Star TV ekranlarından izlediğimiz bu değerli programa katılmak. Ve sonrasında çirkin, yetersiz, bakımsız olduğunu düşündüğünüz evinizi başarılı iç mimar Efe Kısakürek’in hünerli dokunuşlarına bırakmak.melike_emiroglu-ne-guzel-evim-kayit-formu-doldur

Unutmayın sizlerinde diğer katılımcılardan hiçbir farkınız yok. Onlar bu güzel rüyaya ulaşmak için sadece sizlerin düşündüğü gibi bir adım attılar ve sonrasında tüm program ekibinin yeni birlikte hazırladığı dekorasyon projesiyle rüya evlerine kavuştular.

Not: Lütfen site üzerinde paylaştığınız başvuru taleplerinizde AÇIK ADRES ve TELEFON NUMARASI gibi sizlere özel olan kişisel bilgilerini paylaşmayınız. Yarışmaya girmek için sadece E-mail adresinizi eklemeniz yeterlidir. ayrıntılar içim neguzelevim.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Herkese bol şans.

Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum Yapılmış.

 1. Gulcemal dedi ki:

  Umutla Bekliyorum
  Lütfen

 2. celil kalkan dedi ki:

  merhabalar Gaziantep deki evimiz için başvuru da bulunmak istiyoruz teşekkürler iyi çalışmalar

 3. candan dedi ki:

  sahane yapıyorlar evımızı

17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar