Nayer Kimdir? Nayer Resimleri Hayatı Biyografi Yaşı Boyu Nereli?

Nayer Kimdir?

Nayer Resimleri, Nayer Hayatı Biyografi, Nayer boyu kaç yaşında Nereli? gibi aramalarınızı yanıtlamaya çalışacağız. Aslen Küba’lı bir ailenin kızlarıdır. Nayer 1 Ağustos 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Doğum yeri Amerika Birleşik Devletleri New Jersey’dir. Nayer Wikipedi, hayatı hakkında kısaca bilgi, Ailesi kızlarının doğumundan 3 yıl sonra Florida’ya taşındı. Ardından orada yaşamaya başladılar. Eğitim hayatına da Florida’da başlayan Nayer çok küçük yaşlardan itibaren Modellik ve Oyunculuk yeteneğini sergilemeyi başardı. Fakat Nayer’in asıl hedefi müzikle tanışmaktı.

Nayer 14 yaşına geldiğinde yine ailesiyke birlikte başka bir ABD eyaleti olan Los Angeles’a taşındı ve müzik hayatı da burada şekillenmeye başladı. 6 şarkılık ilk demo albümüyle müzik piyasasına giren Nayer 16 yaşında kökenine ait olan Latin ezgilerini taşıyan bir dans müzikleri albümü yaptı.

Ve bu albümle müzik listelerini altüst etti. 25 yaşındaki 1.65 boyundaki Gitar ve piyano yeteneğine sahip olan güzel şarkıcı 2007 yılında Sony ile kontrat imzaladı ve aynı sene dünyanın en tanınan club muzik yapımcısı Pitbull’la çalışmaya başladı. Pitbull ve Neyo ile düet yaptığı ilk single’ı Everything Tonight, Afrojack tarafından düzenlendi. Hemen ardından yine Pitbull ile “Suamente” isimli şarkıya yaptığı düğetle single çıkardı. Şu an dünya genelinde tanınan etkileyici güzel Club’lerinde vazgeçilmezlerinden oldu. Nayer’nin sevgilisi kim? var mı? özel hayatı konusunda detaylı bilgi edindiğimizde sizler için yayınlamaya devam edeceğiz.

Nayer Resimleri – Nayer Fotoğrafları – Nayer Görselleri

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. Cafer dedi ki:

    I LOVE U NAYER

14 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar