Nagehan Kaşıkçı Biyografi Hayatı Resimleri Kaç Yaşında Nereli?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Nagehan Kaşıkçı Kim?

Polat Alemdar’ın karısı Nagehan Kaşıkçı  Hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Soy adından da anlaşıldığı gibi Kaşıkçı sülalesinden gelmektedir. Nagehan Kaşıkçı nereli? kaç yaşında? İşte bir anda Türkiye’nin gündemine oturan isim.
Türkiye’nin yıllardır en çok izlenen derin devlet konulu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nın başrol oyuncusu Polat Alemdar’ı canlandıran, Necati Şaşmaz Dünya evine girdi, Bir önceki Necati Şaşmaz Nagehan Kaşıkçı Nihak resimleri konulu yazımızda ayrıntılı olarak paylaşmıştık.

Tüm Türkiye’ye 12 Aralık 2012 sürprizi yapan Necati Şaşmaz’ın eşi olarak tanınan Nagehan Kaşıkçı biyografisi Vikipedi bilgileri, doğum yeri ailesi, eğitimi Wikipedi bilgileri, boyu kaç? 1.65, 1,70 cm uzunluğunda, Kaç kilo? 40-50 kilo civarında ölçüleri  bir anda googel aramalarının en önemli ismi oldu. Ozguncel.com Medyatik bir isim olmadığı için internet üzerinde kaynak bulmak zor.
Edindiğimiz bilgilere göre Nagehan Kaşıkçı Mayıs 1992 doğumlu. Doğum yeri Almanya Steinheim Kentidir. Kaç yaşında?, 20 yaşındaki çiceği burnunda gelinimiz. Esmer güzelidir. Sade bir güzelliği ve iri Kahve rengi gözleri vardır. Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı Şaşmaz‘a ömür boyu mutluluklar dileriz. Buradan bir önceki yazımız olan Necati Şaşmaz Nagehan Kaçıkçı Düğün Resimleri fotoğrafları 12.12.12 başlıklı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Nagehan Kaşıkçı Resimleri Fotoğrafları Biyografi

Nagehan-kasikci-01

Nagehan-kasikci-02 Nagehan-kasikci-03

Nagehan-kasikci-04

Nagehan-kasikci-05

Sponsorlu Bağlantılar

Nagehan Kaşıkçı Biyografi Hayatı Resimleri Kaç Yaşında Nereli?” üzerine 5 düşünce

  1. Meltem Şaşmaz

    Çok teşekkürler bilgiler için. Nagihan Şaşmaz çok hoş bir bayanmış. Polat Alemdar’a eş olarak çok yakışmış. Polat ve Nagihan düğün videosunu izlemekte isterdik.

    Yanıtla
  2. Geri izleme: Nagehan Şaşmaz Biyografi

  3. Geri izleme: Nagehan Kaşıkçı Vikipedia

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>