Beni Affet Cüneyt Murat Danacı Biyografisi Özgeçmişi Yaşı Boyu

Murat Danacı Vikipedi

Murat Danacı, Murat Danacı biyografi, Murat Danacı vikipedi, Murat Danacı kaç yaşında, Murat Danacı nereli? hayatı,  Eşi Özlem Danacı Kimdir? gibi meraklı aramalarınıza yanıt vermeye çalışacağız.

Murat Danacı 1976 yılında doğmuştur. Doğum yeri Manisa’dır. Eğitimine doğduğu şehirde başlamış ardından İlkokul, ortaokul ve lise dönemini başarıyla tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Eskişehir’e gitmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı‘nda aldığı eğitimi başarıyla tamamlamış ve resmi olarak Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında görev almaya başlamıştır. Halen aynı yerde çalışmaktadır.

Son zamanların en çok aranan ünlülerinden biri olan Danacı, Türkiye’de uzun yıllardır yayın hayatına devam eden başarılı dizi Beni Affet’de Cüneyt karakterini canlandırmaktadır. 36 yaşındaki 1.86 boyundaki yakışıklı oyuncu  sevgilisi var mı? varsa sevgilisi kim? sorusunun yanıtı Murat Danavı evli  eşi Özlem Danacı ve çiftin bir de oğlu var. Ozguncel.com ailesi olarak yeni bilgiler edindiğimiz taktirde yazımızı sizler için güncelleyeceğiz.

Murat Danacı Resimleri Fotoğrafları Görseller

Murat Danacı Kariyer Filmografi Dizileri Filmleri

Rol Aldığı Diziler: Beni Affet – 2011 Kalp Ağrısı – 2010 Hesaplaşma – 2009 

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları: Tahta At Eskişehir Tiyatro Kumpanyası, Kuvayi Milliye, Kutup Yıldızı ( Ç.O), Pırtlatan Bal( Ç.O), Kral Aranıyor (Ç.O), Tartuffe, Kıyamet Suları, Hayvanat Bahçesi, Gecenin Kulları, Sevgili Doktor ,Belgelerle Kurtuluş Savaşı, Söz Veriyorum, Nerde Kalmıştık, Misafir, Vişne Bahçesi, Nalınlar, Bir Şehnaz Oyun, Resimli Osmanlı Tarihi

Murat Danacı Cüneyt Feride’yi Kaçırma Sahnesi Video izle

[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’ image=’http://www.ozguncel.com/wp-content/uploads/2012/11/Murat_Danaci_04.jpg’]http://www.youtube.com/watch?v=OurTaFGu1CQ[/pro-player]

Sponsorlu Bağlantılar

4 Yorum Yapılmış.

 1. ayşe dedi ki:

  bence cüneyt gerçek hayattaki eşinden boşansın sadece ferideye evlenme teklifi etsin

 2. seda dedi ki:

  cüneyt in karısı güzel ama kendi daha güzel

 3. tehmine dedi ki:

  seni seviyorum cuneyt

 4. tehmine dedi ki:

  feride cuneyt cok yakisiyosunuz

18 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar