Muhteşem Yüzyıl Bitiyor mu? Muhteşem Yüzyıl Neden Kaldırılıyor? Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Muhteşem Yüzyıl Neden Bitiyor?

Muhteşem Yüzyıl Bitecek mi? Muhteşem Yüzyıl dizisi Yayından Kaldırılıyor mu? değerli takipçilerimize üzülerek bu haberi veriyoruz. Daha önce ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Uçurumu yayından kaldırılmıştı. Hemen arkasından geçtiğimiz günlerde büyük bir ilgiyle izlenen asi dizi Suskunlar Final yaptırıldı. Buradan Uçurum Neden Bitti? ve Suskunlar Neden Final Yaptı yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Dizi sektöründen ayakta kalmayı başaran ve 10 yılı aşkın süredir Star TV, ATV, Show TV ve TNT Ozguncel.com, gibi bir çok özel yayın kuruluşunda izlenen Kurtlar Vadisi Pusu olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Türkiye Cumhuriyeti Devleti Başbakanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Kanuni Sultan Süleyman açıklaması ardından düğmeye basıldı.

Muhteşem Yüzyıl Neden Bitiyor?

Edindiğimiz Bilgilere göre ihtidar partisi  AKP İstanbul Milletvekili Oktay Saral tarafından yapılan açıklamaya göre, büyük bir ilgiyle izlenen ve şu anda Türkiye’deki ve yurtdışındaki seyircilerin tek tutunduğu dizi olan  Muhteşem Yüzyıl dizinin yayından kaldırılması hususunda gerekli yasal işlemlerin başlatıldığını belirtti.

Muhteşem Yüzyıl Dizisi Ne Zaman Kaldırılacak?

İzlenme rekorları kıran dizi AK Parti millet vekillerinden Oktay Saral’ın belirttiği kanun teklifinin kabul edilmesi durumunda, 2013 yılının ilk ayları Ocal, Şubat döneminde yayından kaldırılacak şeklinde açıklama yaşıldı.

Basbakan Erdoğan Muhtesem Yüzyıl Açıklaması İzle

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Haber, TV Dünyası

19 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)