Müge Anlı Ümmü Gülsüm Helete Cinayeti Çözüldü Video izle Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Müge Anlı Tatlı Sert Ümmü Gülsüm Cinayeti cözüldü Video izle Müge Anlı yaptığı başarılı programla klişe bir kadın programı olmaktan çıktı. Hırcın sert ama samimi tavırlarıyla yaptığı analizler sayesinde bir bilinmeyeni daha ortaya çıkardı. Uzun zamandır araştırdığı Ümmü Gülsüm Hetele cinayetini ortaya çıkaran Müge anlı videosunu sizler için paylaştık.

72 yaşındaki Ümmü gülsüm Helete’nin torunu U.B’yi (24), katıldığı televizyon programında izleyen bir kişi, jandarmaya, zanlıyı olay yerinde gördüğü şeklinde ihbarda bulunmasıyla olaylar çorap söküğü gibi geldi..

Annesi ile televizyon programına katılan U.B ile arkadaşı Ö.Ö. (23) ihbar üzerine İstanbul’da gözaltına alındı.İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde sorgulanan zanlılar, daha sonra Andırın ilçesine getirildi. İlçe Jandarma Komutanlığı’nda ifadesi alınan U.B’nin, ”Sarhoştum, nasıl olduğunu anlayamadım. Boğduktan sonra ellerini bağlayarak ormana götürdüm” dediği belirtildi.

Sorgulamalarının tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan U.B. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı, Ö.Ö ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Güncel Bilgiler, Haber

1 Yorum Yapılmış.

  1. kız kardeşleri anne ve babasını programa davet edip uzmanlar ile konuyu araştırıyor. Ümmü Gülsüm Helete cinayetininde çözülmesini sağlayladı. Seni Seviyoruz Müge Anlı

16 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)