Müge Anlı Ümmü Gülsüm Helete Cinayeti Çözüldü Video izle

Sponsorlu Bağlantılar

Müge Anlı Tatlı Sert Ümmü Gülsüm Cinayeti cözüldü Video izle Müge Anlı yaptığı başarılı programla klişe bir kadın programı olmaktan çıktı. Hırcın sert ama samimi tavırlarıyla yaptığı analizler sayesinde bir bilinmeyeni daha ortaya çıkardı. Uzun zamandır araştırdığı Ümmü Gülsüm Hetele cinayetini ortaya çıkaran Müge anlı videosunu sizler için paylaştık.

72 yaşındaki Ümmü gülsüm Helete’nin torunu U.B’yi (24), katıldığı televizyon programında izleyen bir kişi, jandarmaya, zanlıyı olay yerinde gördüğü şeklinde ihbarda bulunmasıyla olaylar çorap söküğü gibi geldi..

Annesi ile televizyon programına katılan U.B ile arkadaşı Ö.Ö. (23) ihbar üzerine İstanbul’da gözaltına alındı.İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde sorgulanan zanlılar, daha sonra Andırın ilçesine getirildi. İlçe Jandarma Komutanlığı’nda ifadesi alınan U.B’nin, ”Sarhoştum, nasıl olduğunu anlayamadım. Boğduktan sonra ellerini bağlayarak ormana götürdüm” dediği belirtildi.

Sorgulamalarının tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan U.B. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı, Ö.Ö ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Müge Anlı Ümmü Gülsüm Helete Cinayeti Çözüldü Video izle” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: ATV Müge Anlı Netice Barçın Cinayeti 13 Haziran 2012 | Bilhaber.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>