Mucize Ortam Kapandı mı? Neden Kapandı? Mucize Ortam Açılmıyor Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mucize Ortam Kapandı mı?

Mucize Ortam Neden Kapandı? Mucize Ortam oyununa giremiyorum, mucize ortam neden açıklmıyor? Arkadaşlar edindiğimz bilgiye göre www.mucizeortam.com adresinde yayınlanan 3 boyutlu chat sayfası yaklaşık 1 hafta önce yasak geldi.

Türk Telekom A. Ş. tarafında ulaşımı engellenen sayfa için gerekçe ise çocukları ve gençlerı yanlış yönlendirdiği gelişimlerini olumsuz yönde etkilediği gerekçesi. Mucize ortam oyunu içerisindeki kılık kıyafet, giyim elbise ve aksesouar gibi özendirmeye yönelik eşyalarında göz önüne alınması durumuyla birlikte böyle bir yasal yönteme başvurulmuş. Fakat dilerseniz Mucize ortam oyununa girmek için daha önce paylaştığımız her siteye giren DNS sayfamızı ziyar edebilir ve bu şekilde oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Mucize Ortam oyunu ile ilgili resmi yasak;

5651 sayılı yasa uyarınca katalog suçlar kapsamında yapılan teknik inceleme ve hukuksal değerlendirme sonucunda; bu internet sitesi (mucizeortam.com) hakkında Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nın 01/03/2012 tarih ve 421.02.00.2012-104501 nolu kararı gereğince İDARİ TEDBİR uygulanmaktadır.Konu ile ilgili düşüncelerini paylaşmak isteyen arkadaşlar  alt kısımdaki yorum bölümün yazabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler, Teknoloji

8 Yorum Yapılmış.

 1. sedat diyor ki:

  en kolay nasıl gırerım oyuna soyleyebılecek varmı arkadaşlar yardım

 2. aktor41 diyor ki:

  güzel bir yer kapandı mı acaba?

 3. berat diyor ki:

  Ocak 2013 Mucize Ortam oyunu oyun açılmıyor nedenini bilen var mı?

 4. yusufcan diyor ki:

  ya en basit ultrasurf ile yapın

 5. melissa diyor ki:

  bn yapamadım yardımmm

 6. mehmet diyor ki:

  aynen katılıyorum o yasak bu yasak git sen metin2 yi kapattır cor cocuk ahlaksızlık ogrenıyor küfür hırsızlık hersey var oyun degıl nerde küfür nerde item hırsızlıgı metin2 de..:(

 7. serkan diyor ki:

  ona yasak buna yasak bune kardeşim ysak bölgedemi yaşıyoruz oldu olacak dışarı çıkmakta yasak olsun çünki sıcaktan bunalan ve kendini daha güzel hisseden birçok insan açık transparan veya dekolteli kıyafet giyiyor öpüşüyorlar hı nolacak söylesene

17 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)