MovieStarPlanet Oyna MovieStarPlanet üye Ol Moviestarplanet.com.tr

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

MovieStarPlanet üyelik MovieStarPlanet Kaydol

  MovieStarPlanet oyunu oyna, MovieStarPlanet Oynayamıyorum, kaydolamıyorum. Disney Channel’a ait süper oyunlardan biri olan ve miniklerimizin gözdesi olan Superbia oyununu daha önce tanıtmıştık. İşte oyun tanıtımımız devam ediyor. Küçüklerin çokça tercih ettiği başarılı flash oyunlarından biri de MovieStarPlanet.moviestarplanet oyna Sizleri alıp ayrı bir dünyaya götüren oyuna nasıl kaydolunduğu hakkında biraz bilgi vermek istedik.
Öncelikle yapmanız gereken http://www.moviestarplanet.com.tr/ adresi üzerinden kayıt yaptırmanız ve daha sonra da ŞİMDİ KATIL bölümünün bulunduğu kısımdan gerekli üyelik seçeneklerini doldurmanız. Ardından da kişisel bilgilerinizi onay seçeneği ile doğruluyorsunuz. Oyuna üye olamıyorsanız, yada abonelik sorunları yapıyorsanız, altı kısımdaki yorum bölümünden bizlere bildirmeniz yeterli dilerseniz buradan Superbia Oyunu sayfamıza da geçebilirsiniz. Keyifli oyunlar. Moviestarplanet hileleri ile ilgili bilgileri sizler için paylaşacağız. MovieStarPlanet üyelik ayarları bu kadar.

Sponsorlu Bağlantılar

MovieStarPlanet Oyna MovieStarPlanet üye Ol Moviestarplanet.com.tr” üzerine 27 düşünce

  1. sebnem

    bende bu oyuna kayid oldum moviestarplanet harika bi oyun para kanamanin kolay yollari var mesela
    1. Baskalarinin hayvanlairna tikla yurek isareti gelicek oraya tikla 1 s ve ya 3 starcoin kazanabilirsin
    2. Filmleri izle bazen unluler kampanyalar duzenliyo onlara katil film izleyince 10 starcoin kazaniliyo

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>