Mit Eleman işçi Alımı 2014 Mit Kayıt Katılım Formu Doldur

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Milli istibarat teşkilatı 2014 Mit Personel Alımları kayıt formu doldur

2014 Mitte çalışmak istiyorum ne yapmam gerekiyor? Mit iş başvurusu nasıl yapılır nereden kayıt olabilirim? Mit sınavları ne zaman yapılacak mülaklatlarda çıkan sorular cevaplar neler? Türkiye Cumhuriyeti faydalı personel 2014 Mit teşkilatı yapacak. 2014 bünyesinde farklı kgörevlerde yönlendirilme üzere “Mit Eleman Alımları” yapacak. Hangi bölümlerde, hangi meslekten, Hangi illerde alım var? 2014 Mit İş Başvurusu için gönüllü vatandaşlarımız için yazımızda detaylı bilgiler mevcut. Sizlerde bu konuda kendinizi yeterli hissediyorsanız  Milli istibarat teşkilatı işçi alımı için alt kısımda paylaştığımı resmi Mit Türkiye web sayfasına başvuru yapabilirsiniz ve dünyanın çeşitli ülkelerinde görevler yapabilirsiniz.

Mit 2014 personel alımı yapacağını açıklaması detayları; bilgisayarcı, programcı, gazeteci gibi bir çok dalda eğitim görmüş insanlarında başvurabileceğini açıkladı. Türkiye’de işsizlik sıkıntısının en yüksek sınırlara ulaşmış olması durumunu göze alırsak polis olmak yerin Milli istihbarat teşkilatı’na başvurmak en akıllıcası.

Mit iş başvurusu başvuru formunu da siz değerli takipçilerimiz için paylaşacağız. Kendine güvenen adayların en kısa zamanda başvuru yapması tavsiye olunur. Milli İstihbarat iş başvuruları ile ilgili ayrıntılı bilgilere buradanulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mit Eleman işçi Alımı 2014 Mit Kayıt Katılım Formu Doldur” üzerine 47 düşünce

 1. mustafa

  yaşım 23 askerliğimi yaptım tipim dolayısıyla her türlü istihbarayı alabilirim yetkili kişilere sesleniyorum mesajımı göz önünde bulundudursanız çok şey kazanazaksınız

  Yanıtla
 2. SÜLEYMAN DOĞAN

  Bir analizimi arz edeyim.birkaç aya suriyedeki savaş biranda bitecek iran rejimi sarsilacak türkiyede yeni bir kürt Ayaklanması yeni bi oluşum gün yüzüne çikacak apo ve kadrosu tasviye edilecek.pkk nin suriye kadrosu rusyada mevzilenecek ayrica rusya pkk nin BABA SİDİR.

  Yanıtla
 3. SÜLEYMAN DOĞAN

  Özen ve itina ile istihbarat toplanir.arayan .milliyetçi teşkilat kontaga girsin görüşelim heralde görüşme imkanini saglarsiniz.nerde oldugumuda heralde devlet biliyodur.

  Yanıtla
 4. Abbas Yolcu

  Burdur’da yaşıyorum. çiftçiyim hayvan bakıyoz, tavuk satıyoz, ilk ikinci sınıf okul terkim. harfleri ve kerat çetvelini biliyom devlet babaya yalvarıyom beni mite çöpçü olarak alsınlar elimden her iş gelir. Sayın devlet büyüklerim başvurumun ciddiyetle incelenmesini arz ederim. Saygılarımla

  Yanıtla
 5. ben

  ben VATAN’ımı okadar çok seviyorumki anlatılmaz yaşanır sadece güvenin bana cevaplarınızı bekliyorum?

  Yanıtla
 6. cüneyt

  Üniversite 3. sınıfta okuyorum. Kürtçe, Zazaca, Farsça dillerini biliyorum.İngilizceyi de çok iyi olmasa da biliyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

  Yanıtla
 7. ismail

  bu iş için oldukça yetenekliyim yanınızda banada yer verirseniz sevınınırm bu ülkem için herşey yaparım. dısıplınlı,olayları cok cabuk kavrar,ola bılcek husuları oncesını göre bılenım sızlerle olursam dahada ıyı olcamı bılıyorum. kendımı suan ıyı ıfade edemedım bırebır göruşmede sızde anlıycaksınız ben kendıme her konuda guvenıyorum sonsuz guvenım var.

  Yanıtla
 8. adem

  1.84 boy 70 kilo. profesyonleim. istihbarat konusunda kendime çok güveniyorum. asla heyecan ve stres yapmam.

  Yanıtla
 9. ikram yığit

  ben ağrı doğumlu bir vatandaşım ben türkiye için ve vatanım için canımı seve seve vermeye hazırım zate bem mit müsteşarlığına bizaat baş vurmuştum ben bu arada hakkari çukurca j.komando taburunda gürev almıştım vatani gurevimi yapmışım

  Yanıtla
 10. aydın solak

  adıyaman gölbaşı doğumluyum.tek isteğim istikbaratcı olmak vatanıma milletime hayırlı bir insan olmak isterim.ünümde hiçbir engel yoktur buvatan için seve seve ölmeye hazırım.insanlarla diyolok kurmada başarılı biriyim.

  Yanıtla
 11. Sami ŞAHİN

  Tam MİT Personeli olacak kapasitedeyim her zaman işleerimden dolayı kimsenin ilgisini çekmeden istibarat toplayacak kapasitede vatan daşım

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>