2015 Mit İş Başvuru Formu Doldur Personel Alımları Kayıt Tarihleri Şartları

2015 Mit İş Başvuru Formu

Mit Eleman Alımı Tarihleri koşulları yaş sınırı, aranan özellikler.

Online olarak internetten Mit giriş koşulları ve mit güvenlik alımı sorularınızı yanıtlıyoruz. 2014 Mit maaşları detaları da yazımızın sonundaki bağlantıda mevcut 2015 yılında mit personel alımları yapılacak mı? Türkiye Cumhuriyeti Milli İstihbarat Timi 2015 yılı işçi alımları İş başvurusu yapacak olan adayların kendine güveninin tam olması, dünyanın her yerinde çalışmayı kabul etmesi, zeki olması, kendine güvenmesi eğitime öğrenime yeniliklere açık olması, sır tutabilmesi, gibi çok önemli vasıflar istendiği açıklandı.

MİT erkek istihbarat uzman yardımcısı alımı 2015

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerinde görevlendirilmek üzere erkek istihbarat uzman yardımcısı adayları alacak.

MİT’ten yapılan yazılı açıklamada, Müsteşarlığın, ”analitik yönü kuvvetli, iletişim yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi, kişisel gelişime açık, araştırmacı, pratik zekasına güvenen, yönetme ve yönlendirme becerilerine sahip” erkek istihbarat uzman yardımcısı adayları alacağı belirtildi.

İstihbarat uzman yardımcısı kadrosuna üniversitelerin hukuk, uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi, siyaset bilimi, işletme, iktisat, maliye, psikoloji, Ozguncel.com, sosyoloji, gazetecilik gibi bölümlerinin yanı sıra bu yıl ilk defa elektrik ve/veya elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, bilgisayar bilimi ve mühendisliği, bilgisayar bilimleri mühendisliği, telekomünikasyon mühendisliği, fizik mühendisliği ve nükleer enerji mühendisliği bölümlerinden mezun adayların başvuruları da kabul edilecek.

Başvurular, 17 Ağustos–21 Eylül tarihleri arasında Müsteşarlığın ”www.mit.gov.tr” adresli internet sitesi üzerinden online yapılacak ve ilana ait detaylara yarın Müsteşarlığın internet sitesinden ulaşılabilinecek.Mit iş başvuru formunu buradan indirebilirsiniz

 Aday No: (Kurum tarafından verilecektir.)

İŞ BAŞVURU FORMU

Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarlığı’nın görev özelliklerine ve çalışma prensiplerine uygun olarak, Türkiye’nin her yerinde ve yurt dışında görev almayı istediğimi; ilanda yer alan tüm şartları taşıdığımı, bu başvuru formunda yer alan ifadelerin bilgim dahilinde doğru ve eksiksiz olarak doldurulduğunu, hiçbir maddi olgunun gizli tutulmadığını ve yanlış aktarılmadığını; aksinin ispatı halinde yasal sorumluluğun tarafıma ait olacağını kabul ve beyan ederim.

EKLER:

 1. 1.    Nüfus cüzdanı fotokopisi
 2. 2.    Diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi (Yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olanlar için ayrıca YÖK tarafından verilmiş Denklik Belgesi)
 3. 3.    Varsa formda belirtilen sınavların sonuç belgelerinin fotokopileri
 4. 4.    Erkek adaylar için askerlik durumunu (terhis veya tecil) gösterir belgenin fotokopisi

ÖNEMLİ NOT:

* İş başvuru formunda gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu belirlenen adayların başvuruları geçersiz sayılacak ve işe alım sürecine dahil edilmeyeceklerdir.

* Yaptığınız başvuru Genel Başvuru niteliğinde olup, başvuruların değerlendirilmesinde MİT Müsteşarlığının takdiri esas alınmaktadır. 2015 Mit Personel Alımı İş başvuruları için giriş yapın ve yorumlarınızı ekleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

248 Yorum Yapılmış.

 1. Emin ALBAYRAK dedi ki:

  bu vatan için bu bayrak için herşeye hazırım, milli istihbahrat teşkilatına katılmak canı gönlümden istiyorum.LİSE MEZUNUYUM ASKERLİK GÖREVİMİ ŞIRNAK DA TAMAMLAMIŞ BULUNMAKTAYIM OLDUKÇA KENDİMDEN EMİNİM VE KENDİME GÜVENİYORUM ..0546 247 50 xx BU KONUDA OLDUKÇA İDDALIYIM

 2. zafer dedi ki:

  şanslı ve cesur olan herkes ülkesi için bu göreve nail olabilir 053441065xx 053441065xx

 3. memik kayahan dedi ki:

  Milli istihbahrat teskilatına katılmak istiyorum rusçam var ilgilenirseniz çok mutlu olurum vatanıma hizmet etmekten gurur duyarım.. saygılarımlaa…053730111XX

 4. fatih dedi ki:

  İstihbarat aşk sevgi gönül yürek işi her isteyene nasip olur insallah.

  • kubilay dedi ki:

   ben yıllardır istiyorum her zaman dört yıllık fakülte şartı koydular biz dört yıllık olmayınca onlar kadar akıllı deyilmiyizde bizm gibi ön lisans mezunlarını adam yerine koymuyor bu devlet kaala alınmıyoruz.

   • kubilay dedi ki:

    hadi sizden bir cevap bekliyorum yüreğinizle çıkın karşımada bakın nelerin istişaresinde bulunacaz ön lisansmı dört yıllıkmı

 5. YAKUP dedi ki:

  NASI YARDIMCI OLABILIRISINIZ..

 6. YAKUP dedi ki:

  İSTİYORUM

 7. tuğba dedi ki:

  Bende temizlikçi olarak basvurmak istiyorum.

 8. şengül dedi ki:

  bayan personel alımı varmı.ön lisans programlar başvuru yapabiliyormu..

 9. Nurettin Cihan HANLIOĞLU dedi ki:

  Selamın Aleyküm,

  01.02.1985 Istanbul doğumluyum.Aslen malatyalıyım. 5 yıldır yanlız yaşıyorum.Babamı ve Annemi kanserden kaybettım.Anadolu Üniversitesi Endüstriyel otomasyon bölümünde okuyordum.Okulumu dondurmak zorunda kaldım.Bir kere geldiğim bu dünyada istemediğim kaderi erkenden yaşamış,ve tatmış oldum.27 Yaşındayım cevremdeki arkadaşlarım benım manken olmamı ve TV dzilerinde yer almamı istediler eliminizin ayağımızın düzgün olşundan olsa gerek.Şuan ve bundan sonra hayatım boyunca yanlızım evlenmeyı düşümüyorum.1.85 boyundayım 80 kg tek eksiğim üniversiteyi dondurmuş olmam.Benım seyahat problemım yok.Kendime güvenım tamdır.Isparta İçgüvenlik Eğtim Mrk Komutanlığında Muhabere bölümünde (haber merkezınde) vatanı görevimi yerine getirdim.Silah atışımda 3 köşe teşkildir.Bileğim kuvvetlidir.Yetimim insanların deyişiyle. Ben Millet olarak Devletime hizmet etmek isterim.

  Saygılar.

  Nurettin Cihan HANLIOĞLU

 10. ali ümit dedi ki:

  arapça profesyönel konuşurum 15 lehcede yani 15 farklı arap ülkelerin şileleri ile arapçayı ana dil gibi konuşurum bana vatanım için verilecek bir görevde imanım vijdanım ve vatan sevgisi ile en onurlu şekilde ülkeme hizmet ederim.

 11. ferruh dedi ki:

  cok iyi yunanca okur yazar konuşuyorum 0533 428 33 xx taktir vatanımın

 12. ferruh dedi ki:

  cok iyi yunanca okur yazarım konusurumda 0533 428 33 66 taktir sizin

 13. murat dedi ki:

  merhabalar hakikaten her geçen gun şehıdimizin sayısı yukseliyor bı an once bende ulkeme katılıp ulkeme destek olmak istiyorum aramanızı rica ediyorum 0542.526.52.xx aramanızı bekliyorum saygılarımla

 14. Nisan dedi ki:

  Ben teşkilatınıza başvuruda bulunmak istedim, fakat daha önce bulunan başvuru formunu sitenizde bulamadım. Şu anda ilanınız var fakat sadece erkek adaylar başvuru yapabiliyor. Rusça dilini biliyorum. Teşkilatınıza nasıl başvuru yapabilirim. Teşekkürler.

 15. sibel eski dedi ki:

  neden erkekler?bayan olamaz mı yani ben ülkem için bişeyler yapmak istiyorum evde çocuk yemek bulaşık istemiyorum! Degerlendirirseniz sevinirim..

 16. musa mıcık dedi ki:

  172 boy 60 kilo.
  yaklaşık 10 yıl tekerleklei sandalye basketbol oynadım. Şimdi KİCK BOKS a devam ediyorum. zoru severim. Ön lisans basım ve Yayıncılık okudum. Grafikerlik ve Genel baskı operatörüyüm.

 17. sedat yildirim dedi ki:

  yurt dısında sonuncu sınıf uluslarası ilişkiler ogrencisiyim mit e personel alimi icin basvurmak istiyorum ne yapmam ve nasil basvuru yapmam gerektigi hakkında birisi yardımcı olabilirse memmun olurum.

 18. TÜRKAY ÖZTÜRK dedi ki:

  01 09 1979 dogumluyum komando olarak vanda vatani görevimi yaptım mit teşkilatında görev almak istiyorum babamda askeri personel emeklisidir tel-0536 941 71 53 gülveren mamak ankara ve bukonuda oldukça idalıyım

 19. selim gülyaz dedi ki:

  milli istihbahrat teskilatına katılmak istiyorum daha önce yaptığım basvuda ankaraya cağrılmış ve gelememiştim ülkede olanlar ölen askerlerimiz bu vatana biz sahip cıkamıycaksak kim sahip cıkıcak ben ve arkadaslarım size katılmak istiyoruz ve cevabınızı en kısa zamanda bekliyoruz saygılarımla numaram 0537 631 28 04

 20. Ozguncel.com dedi ki:

  2013 Mit Persone Alımı, Mit Eleman Alımı, Mit İş Başvurusu 2012 | Milli İstihbarat iş başvuruları ile ilgili ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

13 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar