LFS Devir Kesici Yama indir 2014 LFS Devir Düşürücü Yükle

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

LFS Devir Kesici Yaması İndir

LFS Devir Düşürücü indir facebook LFS Yamaları indir Live For Speed isimli oyun çok tutuldu, Need for speed serisi kadar beğenilen ve takip edilen oyun adeta bağımlılık yaptı. Araba yamaları, Fiat, woswos, şahin, Nissan gibi bir çok yama da aranalar arasında. Bu sefer de yeni bir eklenti daha geliştirildi. Yamanın sizlere sunduğu değerler sayesinde kullandığınız otomobilin yükselen devrini düşürebilir ve bu şekilde arabanın hız için ihtiyaç duyduğu vites değiştirme derdinden kurtulabilirsiniz. Bu da sizlere motorunuz yanmadan yarışınızı tamamlama imkanı sunuyor.

Lfs Devir Kesici yaması nasıl çalışır? Nasıl kullanılır? İndirdiginiz yamanın içindeki 3 dosyayı oyunun kurulu olduğu dizine atın Daha sonra da alt kısımdaki ayarlara göre yamayı çalıştırın.
OutGauge Mode 2
OutGauge Delay 5
OutGauge IP 127.0.0.1
OutGauge Port 11222
OutGauge ID 2
buradaki rakamların aynısını LFS’nin içindeki ”cfg.txt” klasöründe en aşağıdaki aynı listeye uyarlayın,yani rakamları yukarıdaki gibi yazın.

LFS Devir Kesici İNDİR Rar şifresi: Ozguncel.com

Sponsorlu Bağlantılar

LFS Devir Kesici Yama indir 2014 LFS Devir Düşürücü Yükle” üzerine 21 düşünce

 1. Berkcan

  lfs 2014 yamaları da güncelleniyormuş sanıyorum yoğunluktan dolayı takip edemiyorsunuz lütfen 2013 2013 güncel yeni lfs eklentileri ve trainer konularını ekleyin.

  Yanıtla
 2. resul

  abi yol göster bulamadım. abi kuramıyom. abi video yokmu varsa linkini ver veya anlatın. şifre rar şifresi ne?

  Yanıtla
   1. Mehmet

    Aynen ya adamlar tam kazma bir Ozguncel.com yazamıyorlar. İnsan kopyalar yapıştırır yine becerir. Kesin boşluk bırakıyorlardır yazarken yada yapıştırırken. :D

    Yanıtla
 3. Murat

  Teşekkür ederim paylaşım için 2013 lfs hız kesici yamanon çalışan halini bir tek burada buldum.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>