Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Kuzey Güney Kıvanç Tatlıtuğ Deri Çeketi

Kuzey Güney Dizisinde Kuzey’in giydiği deri mont nerede satılır? soruları çok beğenildiğini kanıtlıyor. Haliye Kıvanç Tatlıtuğ’da manken olunca. Cekette vücuda uygun biçimde özel olarak kesilince, Türk gencininde hevesi iki katına çıktı. Her giydiği olay olan Kuzeyin dövmeleri bildiğiniz üzere çok ilgi gördü. Buradan Kıvanç Tatlıtuğ Dövme Resimleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2013 Yeni Deri ceket modelleri arasında en iyi tasarımlardan biri olan dikim modeli, renki ve deri kalitesi ile kendini gösteren bu model hakkında detaylı bilgiyi araştırıp sizlere sunmaya çalışacağız.

Genel olarak Kıvanç Tatlıtuğ deri ceket fiyatı 600 TL ve üzeri fiyatlarda özel tasarlanabiliyor. Orjinal Kuzey Deri ceketi 2500 Dolar değerindedir. Tabiki suni değil gerçek deri kullanılınca fiyat böyle yüksek çıkıyor. Sizlerinde bu konudaki fikirleri tasarım, model ve renkleri ile ilgili paylaşmak istedikleri varsa alt kısımdaki yorum bölümü aracılığı ile paylaşabşirsiniz.

Kuzey Deri Mont Resimleri

kuzey-deri-mont

Kuzey Deri Ceket Fotoğraflarıkuzey-guney-deri-mont-fiyat

Kuzey Güney Dizisi Deri Mont Fiyatı

kuzey-deri-ceket

Kuzey Deri Mont Resimlerikuzey-guney-kivanc-tatlitug-deri-ceket

Kuzeyin Deri çeket modelikuzeyin-ceket-markası

Kuzey Güney dizisi Kıvancın Deri Ceketikivanc-tatlitug-deri-mont

Kıvanç Tatlıtuğ Kuzey Deri Ceket Resimleri Fiyatı hakkında bilgi verdik.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Güncel, Moda

1 Yorum Yapılmış.

  1. metin ozturk diyor ki:

    merhabalar resımdki guney kuzey deri montlar deri kalıteligi ne kadar gercek gercek derımidir acaba begenecegım şekılde olursa 3 ve ya 4 renk olmak olmak şartıla her renkte 100 ad siparısım olur lutfen bu kunuda bır detaylı bılgı verırsenız sevınırım saygılarımla metin öztürk tel 0531 932 38XX

15 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)