Kıvanç Tatlıtuğ Tattoo Resimleri Kıvanç Tatlıtuğ Dövmeleri Fotoğrafları

Kıvanç Tatlıtuğ Tattoo
Kıvanç Tatlıtuğ Dövmeleri

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ bu aralar dövmeleriyle adından söz ettiriyor. Türkiye ve Dünya genelinden büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve oynadığı her dizide rolünün hakkını vermesinden dolayı büyük beğeni toplayan Kıvanç Tatlıtuğ bildiğiniz üzre Eski Türkiye güzeli Azra Akınla ilişki yaşıyor. Ozguncel.com En son mağazin ordusunun hışmına uğrayan ve ardından ayrınla kararı alan çift tekrar barıştı. Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ çifti son olarak verdikleri röportajda kendilerine yöneltilen evlilik sorularına şu anlık böyle iyiyiz. Evliliği düşünmüyoruz yanıtını vermişti.

Yaptırdığı dövmeler Avrupayi ismiyle namı diyar tattooları ilede gündemde kalan manken, oyuncu Kıvanç Tatkıtuğ Tattoo resimlerini siz değerli takipçilerimiz için araştırdık. Beğeneceğinizi umduğumuz Kıvanç Tatlıtuğ dövmelerini alt kısımda bulabilirsiniz.

Sağ Kolunda ejderha dövmesi ile sol kolunda İngilizce olarak “‘Only Allah can judge me” (Yalnızca Allah beni yargılayabilir) şeklinde dövme var. Bir çoğunuzun hatırlayacağını tahmin ediyoruz. Bu meşhur söz Afro-Amerikan Siyahi Hip-hop Rap şarkıcısı Tupac Shakur Amor tarafından kendisini yargılamak isteyen hakime söylenmişti. Tabi böyle saçmalıklar kola başa ete değil kalbe yazılır….
Dövme yaptırma hevesinde olan takipçilerimiz içinse daha önce hazırladığımız Dövme Günahmı dır? isimli makalemize buradan ulaşabilirler. Zira İslam dini dövme yapanı ve yaptıranı lanetlemiştir. Umursamayanlar için sorun yok herşeyi görmezden gelip bu resimdeki vatandaş gibi dilediğini yapabilir. Tabiki ileride başına geleceklere katlanmak şartıyla…

Kıvanç Tatlıtuğ Dövme Resimleri

kivanc_tatlutug_tatto

Kıvanç Tatlıtuğ Tattoo Fotoğrafları

kivanc_tatlitug_dogmeleri

Kıvanç Dövmelerinin Anlamları

Kıvanç Tatlıtuğ Dövme Modelleri, Kıvanç Tatlıtuğ Tattoo Resimleri ilgili bilgi sunduk.

Sponsorlu Bağlantılar

20 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar