Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Kayıp Şehir Dizi Oyuncu Kadrosu ve İsimleri

Kayıp Şehir Oyuncu isimleri, Kayıp Şehir Oyuncu Kadrosu, Kayıp Şehir dizi oyuncularının resimleri, Kayıp Şehir ne zaman başlayacak? Kayıp şehir dizi Konusu, Kayıp Şehir dizi müzikleri şarkıları gibi aramalarınızı yanıtlamaya çalışacağız. Türkiye’nin en çok izlenen özel kanallarından biri olan Kanal D yeni sezona hızlı bir girip yapacak gibi görünüyor. Ozguncel.com Daha önceki yazımızda paylaştığımız Kanal D yeni sezon tanıtım videosunu dilerseniz buradan izleyebilirsiniz. Ya da büyük ses getirecek gibi görünen Candan Erçetin ve Ceza’nın seslendirdiği Kayıp Şehir dizi müziğini buradan dinleyebilirsiniz.

Kanal D Kayıp Şehir Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Kayıp Şehir dizisi Kadir kimdir? gerçek adı Resimleri
Nik Xhelilaj – Kadir
5 Mart 1983 Arnavutluk doğumlu

Kayıp Şehir dizisi İsmail kimdir? gerçek adı Resimleri
Tugay Mercan – İsmail
1981 doğumlu

Kayıp Şehir dizisi İsmail Dede kimdir? gerçek adı Resimleri
Ahmet Mekin – İsmail Dede
1932 İstanbul doğumlu

Kayıp Şehir dizisi Aysel kimdir? gerçek adı resimleri
Gökçe Bahadır – Aysel
Oyuncu, 9 Kasım 1981, İstanbul doğumlu.

Gokce-Bahadır-kayip-sehir-kimdir-resimleri

Kayıp Şehir dizisi İrfan kimdir? gerçek adı resimleri
İlker Kaleli – İrfan
İstanbul doğumlu

ilker-Kaleli-kimdir-resimleri-kayip-sehir

Kayıp Şehir dizisi Meryem kimdir gerçek adı?
Nazan Kesal – Meryem
1969 Manisa doğumlu

Kayıp Şehir dizisi Seher kimdir gerçek adı?
Elifcan Ongurlar – Seher
1 Ocak 1993 İzmir doğumlu

Kayıp Şehir dizisi Hakan kimdir gerçek adı?
İhsan Berk Aydın – Hakan

Kayıp Şehir Dizi Konusu Özeti

Kanal D’nin Eylülde izleyici ile buluşacak dizisi Kayıp Şehir, İstanbul’u işliyor. İstanbul’un keşfedilmemi arka sokaklarında yaşayan ve yoksullukla mücadele eden insanlarınınve bun nedenle yaşadıkları trajediyi konu alıyor. Yoksul kesimin çingenelerin, kadınların, travestilerin, hatta dünya üzerinde yaşadıkları dramla tanınan siyah insanların uğradığı ayrımcılığı, işçi ile emekçinin bilinmeyen, göz ardı edilen zorlu mücadelesini ve toplumun kanayan yarası sahipsiz, sokak çocuklarının şiddet dolu dünyası objektif olarak gözlemliyor. Ozguncel.com Dizinin kaderi Karadeniz’den göçerek taşı toprağı altın olan İstanbul’da barınmaya çalışan Toptaş Ailesi. Dizideki dram ise ailemizin ilk acı kaybı henüz memleketteyken Meryem’in eşini, çocukların ise biricik babalarını kaybetmesiyle başlar. Eşini kaybeden Meryem hanım 5’i erkek, biri kız 6 çocuğuyla bir başına kalır. Ayrıca 80’lerindeki çaresiz ihtiyar kayınpederi de onlarla birlikte yaşamaktadır. 6 kardeşten en büyükleri İsmail 25, deli dolu bir delikanlıdır. İrfan 23, sorumluluklarını bilen bir genç. Kadir 22 heyecanlı ve asidir, tek kız çocuğu olan Seher 18 yaşında genç bir kızdır. Okumayı hiç sevmeyen Sadık 16 ve en küçükleri Hakan ise henüz 8 yaşında hayal aleminde yaşayan küçük bir çocuktur. Yaşanan felaketlerin ardından Toptaş Ailesi’ni Apar topar İstanbul’a ailenin en büyük oğlu İsmail’in evine sığınılar.   “Kayıp Şehir”, ve Dram başlar..

Kayıp Şehir Dizi Fragmanı izle (HD)

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

5 Yorum Yapılmış.

 1. DEMET diyor ki:

  İSMAİLİN KARISI KİM HANGİ OYUNCU İSMİNİ BİLEN VARMI ACABA

 2. semin diyor ki:

  Mükemmel dizi…Oyunculuklar çok iyi…emek verilmiş, etkileyici…Ama maalesef bir çok kaliteli dizide olduğu gibi bunda da reytingler düşük…kalkmaz inşallah …kalkarsa çok yazık olur….

 3. sefer tokbaş diyor ki:

  ya ben bu filme hayranım
  hele Aysel`e aşığım

13 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)