2014 Karneler Ne Zaman Verilecek E-Okul Meb Veli Bilgilendirme

Öğrenciler için Karneler ne zaman dağıtılacak 2014 yılında sorusu en çok merak edilenlerden biri haline geldi. 2013 2014 yılı eğitim öğretim döneminin başlaması ile yaz tatilini sonlandıran ve tekrar eğitim yuvalarına, öğretmenlerine ve okul arkadaşlarına kavuşan öğrenciler şimdi somestr tatilini bekliyorlar. Tabi 15 tatilin gelmesi ile birlikte ilk dönemde aldıkları başarıların sevincini belgeleyen karne alma heyecanı da beraberine geliyor.

2014 Karneleri ne zaman verecekler konumuzda ise bazı öğrencilerin sevindiği bazı öğrencilerin ise gelecek dönem için daha ne kadar çalışmam lazım düşüncesi ile plan yapmalarını sağlayacak olan karne dağıtım tarihleri hakkında merak ettiğiniz sorunun yanıtını sunmaya çalışacağız.

E- Okul Meb Veli Bilgilendirme sistemi sayesinde aile büyükleri olarak çocuklarınızın karne alacakları tarihi önceden öğrenebiliyorsunuz. Dilerseniz karne tarihleri cep telefonunuza geliyor dilerseniz sisteme giril yapıp kendini öğrenebiliyorsunuz.karneler-ne-zaman-verilecek

2013-2014 Öğretim yılı takvimi24 Ocak 2014 Yarı yıl tatili tarihi sonrasındaki dönemin bitişi ile gelecek olan  yaz tatili başlangıç tarihi ise 13 haziran 2013 tarihi olarak açıklandı. Öğrenciler karnelerini sabah saat 8:00 ve öğleden sonra 15:00 saatleri arasında sorumlu öğretmenlerinden teslim alabilecek.

Karneler ne zaman alınacak 2014 karne veriliş tarihi belli oldu mu adlı konumuz hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Herkese başarılı bir karne notu ve iyi bir yarı yıl tatili diliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

15 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar