Karatay Diyet Kitabı Karatay Mutfağı Canan Efendigil Karatay

Karatay Diyet Kitabı

Karatay Diyet Kitabı, Karatay Mutfağı, Canan Efendigil Karatay

“Karatay Diyeti” Bir çok zayıflama, diyet, hızlı kilo verme kitabı arasında çok farklı bir metot sunan bu kitap “Kibrit kutusu”, “iki yemek kaşığı” acayip tanımlamaların bulunduğu kitaplardan daha farklı bir tarif sunuyor. İnsanlara sağlıklı yaşamın ne anlama geldiğini, kalkıp silkinmeleri gerektiğini ve tembellikten kurtulmadan zayıflayamayacakları gerçeğini vurguluyor.

 

Bilinçlı olarak ciddi anlamda nasıl zayıflanır? sağlıklı ve bilinçli olarak nasıl kilo verilir? gibi bir çok sorunun mantıklı ve haklı cevabını bulabileceğiniz bu kitabı Oktay Usta’nın STV ekranlarında 14 haziran 2012 tarihli perşembe günü yayınlanan bölümde Profesör doktor Canan Efendigil Karay’ın açıklamalarında ve verdiği doğru bilgilerden etkilendiğimiz ve bir çok okurun sadece 12 TL verip çok kısa bir sürede sağlığını kaybetmeden bilinçlı bir şekilde zayıflama imkanı sunduğu örnekler vermesi doğrultusunda siz değerli takipçilerimize sunduk.

Karatay Diyeti

Beslenme ile hücresel/hormonsal fonksiyon bozuklukları arasındaki yakın ilişkiye odaklanan Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay, kilo vermenin ABC’sini öğretiyor, hiç zorlanmadan zayıflamanın ve zayıf kalmanın sırrını açıklıyor.

Canan Karatay’ın Diyet mutfağı kitabında kalori hesabı ya da diyet ürünleri arayışına girmek yok. Et, süt, tereyağı, bakliyat, turşu, peynir, yumurta, yoğurt, balık, meyve, sebze ve kuruyemişler gibi vazgeçilmez besin maddelerini tüketmek te serbest …

Sadece Kilo vermek değil sağlıklı  kiloda kalmak ta istiyorsanız; zayıflarken halsizlik, yorgunluk,  bitkinlik, isteksizlik duygularına kapılmadan mutlu ve enerjik bir şekilde bir yaşam sürdürme niyetindeyseniz; unutkanlık şikayetlerinden kurtulmak işinize tamamyla konsantre olmak istiyorsanız bu kitabı mutlaka inceleyin…

Karatay Diyet kitabı fiyatı : 12,00 TL (KDV Dahil)

Yazar                                           :Canan Efendigil Karatay
Sayfa Sayısı                               : 160
Dili                                               : Türkçe
Yayınevi                                     : Hayykitap

Bu kitabı size en yakın kitap mağazasından ya da internet üzerinden temin edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

11 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar