Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Karadayı Dizi Oyuncuları

Karadayı Dizisi Oyuncu  İsimleri Karadayı Dizisi Oyuncu Kadrosu  ve Karadayı dizisinin konusu şu anda Türkiye’nin en merak edilen projelerinden biri haline geldi. ATV ekranlarında yeni bir Ezel dönemi daha mı başlıyor. Başarılı ve sürükleyici konusuyla, ayrıca oyunu kalitesiyle izleyiciyi ekranlara başlamayı başaran, Ezel dizisi 60 küsürlük bölümüyle soluksuz izlenmişti. Karadayı dizisi hangi kanalda? ATV yeni bir proje için kolları sıvadı ve yine iddialı bir kadro ile geri dönüyor. yakın zamanda haberi verilen Karadayı adlı dizi hakkında ayrıntılı bilgiye ulaştığımız taktirde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Ozguncel.com Ayrı bir merak konusu da Karadayı Dizisinin konusu, ama dediğimiz gibi proje, ATV’nin daha önce yayınladığı Ezel dizisi tadında olacak. Kabadayı filmlerinde başrolu kimseye bırakmayan yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Karadayı dizisi konusunda da reytingleri yine alt üst edeceğini tahmin ediyoruz.

Karadayı dizisi Oyuncu Kadrosu

Kenan İmirzalioğlu
Çetin Tekindor
Bergüzar Korel
Yavuz Bingöl
Melike İpek Yalova
Gülcan Arslan

Karadayı Dizi Fragmanı Video izle

[pro-player width=’530′ height=’280′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=Va0yWa7hs4Q[/pro-player]

Karadayı dizisi sizce beklenen ilgiyi yakalayabilecek mi? Karadayı dizisi ile ilgili yorumlarınızı fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

2 Yorum Yapılmış.

  1. ahmeşart ya diyor ki:

    bence tutar ben Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor Yavuz Bingöl gibi deneyimli gerçekte iyi karakterler yeralacaksa hiç şüphesiz ben izlerim büyük keyifle ki tutacağınada eminim beklenne ilgiyi görür bence

  2. Alev Alev Dizisi diyor ki:

    Kenan İmirzalıoğlu dizisi KABADAYI fragmanı ve oyuncu kadrosu

18 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)