Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Karadayı Dizisi Neden Bitecek?

Karadayı Neden çıkmıyor ? Karadayı Dizisi Neden Bitiyor? Atv ekranlarında yeni başlayan ve kısa sürede ilgi odağı olan Kenan İmirzalıoğlu dizisi Karadayı final yapıyor. Her bölümünde farklı bir heyecan kasırgası esen başarılıdizinin yayından kaldırılıacak olması izleyiciği derinden etkiledi. karadayı dizisi neden bitecek.
Bilindiği gibi ATV kanalı daha önce de çok sevilen ve biyik bir ilgi ile takip edilen gerçekçi ve başarılı dizisi Uçurum’a da final yaptırmıştı. Ozguncel.com İzleyiciği hayal kırıklığına uğratan ve çok üzen bu durum ATV kanalında alışkanlık haline gelmiş olmalı ki bu kez de Karadayı Dizisine bitirme kararı aldı.

karadayi final

İşin şakası bir yana, Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel’in başrolünde oynadığı Karadayı Karadayı dizisi 8 bölüm sonra sezon finali yapacak. Karadayı 20 Mayıs 2013 pazartesi günü ekranlara gelece 32. bölüm ile sezon finali yapacak.

Yani üzülmeye gerek yok dizi yayına devam ediyor, sadece sezon finali ile tatil yapacak. Karadayı Dizisi tatil sonunda devam edecek.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Güncel, TV Dünyası

14 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)