Kapanmadan Kazan Başvuru Formu Doldur ATV Kayıt Katılım

Sponsorlu Bağlantılar

Atv kapanmadan kazan yarışması Başvuru Yap

2013 Kapanmadan Kazan yarışmasına nasıl katılabilirim? Yeni yarışma kapanmadan kazan başvuru şartları ve hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

Türkiye’nin en çok izlenilen özel  televizyon kanallarından biri olan ATV yep yeni bir proje ile izleyicilerine merhaba dimeye hazırlanıyor. Atv ekranlarında başlayacak olan yeni yarışma programın adı Kapanmadan Kazan. Yarışma formatında ise bir oda dolusu ödül saçılıyor.

kapanmadan_kazan_basvur

Zaman, bilgi birikimi ve ve çevikliğin ön plana çıktığı yarışmada sizler de kendinize güveniyorsanız ben başarırım katılmak istiyorum diyorsanız yazımızın sonunda paylaşacağımız kayıt sayfası üzerinden online olarak katılabilirsiniz.

Kısa sürede büyük ilgi gören ve ön kayıtlar için sıraya giren talihlilerden biri olamak için Kapanmadan Kazan yarışması başvuru formu doldur linkine tıklayınız.  

Sponsorlu Bağlantılar

Kapanmadan Kazan Başvuru Formu Doldur ATV Kayıt Katılım” üzerine 14 düşünce

 1. Hasan Bozkurt

  Bu yarışmaya katılmak nasıl mumkun olabilir bugune kadar hiçbir yarişmaya kaydolmadım ama nedense kapanmadan kazana katılmak istıyorum.

  Yanıtla
 2. ramazan sarıkaya

  ben bu yarşmay çok ama çok seviyorum ve hayranım çok katlmak istyorum çoktan hayalini kuruyorum

  Yanıtla
 3. Başak Gürbüz

  bu yarışmaya gerçekten bütün gücümle en iyi şekilde yarışmak isterim….teşekkür ederim.Saygılarımla

  Yanıtla
 4. Barış

  Bu yarışmaya katılmak istiyorum çūnku gercekten güzel bir yarışmaya benzıyor.ve ödüle gercekten ihtiyacım var inşallah katılabilirim

  Yanıtla
 5. Songül anakök

  Zevki bir yarışma yarışma olduğuna inanıyorum.Yarışmaya katılırsam zevke yapacağıma inanıyorum yarışmak istiyorum

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>